Bu makalede Esra Erol telefon numarası ve Esra Erol iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Esra Erol iletişim adresi, Esra Erol mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Esra Erol whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Esra Erol Telefon Numarası

Yılların engin tecrübesiyle sunuculuk yapan Esra Erol ATV ekranlarının vazgeçilmez programlarının sunucusudur. Esra Erol evlilik programlarıyla adından sıklıkla söz ettirmiştir. Başarılı sunuculuğuyla evlilik yılları programlarında kariyerinin zirve noktasını yaşamıştır. Esra Erol birçok kanalda sunuculuk yapmıştır. FOX TV, Kanal D, Flash TV ve ATV kanallarında başarılı yapımlara imzalar atmıştır.

Esra Erol son zamanlarda evlilik programlarından kendisini soyutlayarak Esra Erol’da programına yelken açmıştır. Esra Erol telefon numarası 0 545 746 25 25 numaralarından oluşmaktadır. Bu numara üzerinden kanala bağlanabilir, ayrıca canlı yayına bağlanma isteğinde bulunabilirsiniz. Esra Erol’un yeni programı yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatmayı hedeflemektedir. Hafta içi her gün ATV stüdyolarında karşınıza gelen program yüksek reytingleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Esra Erol telefon numarası 0545 746 25 25 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Reyting oranlarındaki başarının ana kaynağı Esra Erol’un sunuculuk deneyimidir. Ünlü sunucu uzun yılların tecrübesiyle kanalın sunuculuğunu yürütmektedir. Düzgün diksiyon becerisiyle, etkili iletişim becerilerine sahip olmasıyla Esra Erol sizlere profesyonel bir programcılık hizmeti sunmaktadır. Esra Erol’da programı yaklaşık her gün 120 dakika sürmektedir.

Çocuğu kaybolan kişiler, uzun yıllardır ailesiyle küs kalan bireyler, eşiyle problemler yaşayan kişiler olmak üzere birçok insan programa katılarak Esra Erol’a yardım çağrısında bulunmaktadır. Ünlü sunucu Türkiye’nin her kesim bölgesine yardım elini uzatarak yardım severliğini tüm Türkiye’ye kanıtlamayı başarmıştır. Esra Erol AB ve Total reyting gruplarında ilk 3 sırada mutlaka yer almaktadır.

Esra Erol İletişim Numarası

Hafta içi her gün saat 16.20’de izleyicisiyle buluşan Esra Erol boşanan, ailesinden ayrı kalan, ayrılan birçok kişiye yardım eli uzatmaktadır. Esra Erol’un programlarının en önemli artılarından birisi gelişmiş iletişim alt yapısıdır. Programın iletişim alt yapısı çok gelişmiştir. Canlı yayına bağlanmak oldukça kolaydır. 1 dakikadan daha az bir süre zarfında canlı yayına bağlanarak yardım taleplerinizi iletebilirsiniz.

Esra Erol iletişim numarası 0 545 746 25 25 şeklindedir. Bu numarayı tuşlayarak doğrudan Esra Erol’da programıyla bağlantı kurabilirsiniz. Programın gelişmiş iletişim hizmetleri personelleri sizlere birinci sınıf kalite standartlarına uygun bir iletişim hizmeti sunacaktır. Halkla ilişkiler alanında uzmanlık sıfatını almış personelleriyle program siz değerli vatandaşlarına her yönden ayrıcalıklı bir iletişim hizmeti sunuyor.

Esra Erol iletişim numarası 0545 746 25 25 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Esra Erol 12 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü sunucu aslen Kütahyalıdır. Çocukluğu burada geçmiştir. Kariyerine birçok başarılı projeyi sığdıran ünlü sunucu başarılı projelere imza atmaya hala devam etmektedir. Esra Erol Maltepe Üniversitesinde sunuculuk ve diksiyon kursu eğitimi almıştır. Daha sonrasında ise Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Esra Erol’un kariyerine sığdırdığı projeler; Turkuaz, Siemens Mobile Kuşak Sunucu, Dest-i İzdivaç, Esra Erol’la İzdivaç, Esra Erol’da Evlen Benimle programlarıdır.

Son olarak ise ünlü sunucu adını Esra Erol’da programıyla duyurmayı başarmıştır. Program günümüzde hala devam etmektedir.

Esra Erol İletişim Adresi

Profesyonellik Esra Erol’un her daim karakterinin bir parçasıdır. Dolayısıyla ünlü sunucu programlarında her zaman A’dan Z’ye profesyonel hizmetler sunmaktadır. Esra Erol programları iletişim hızıyla dikkatleri üzerine çeken programlardır. Esra Erol iletişim adresi 0 545 746 25 25 telefon numaralarından oluşmaktadır. Bu numaralar üzerinden Esra Erol’da programına katılım talebinde bulunabilirsiniz. Hat program dışında da aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Programın olmadığı hafta sonları dair 7/24 programa katılım talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezi personelleri sizlere en kaliteli iletişim hizmetini sunacaktır. Esra Erol sunuculuk yönüyle tanınan bir kişi olsa da oyunculuk deneyimi de bulunmaktadır. Ünlü sunucu geçmişte birçok oyunculuk projesine imza atmıştır.

Esra Erol iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0545 746 25 25 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Bu projeler; Kalp Gözü, Cennet Mahallesi, Başkan, Tuzak, Kanal-İ- Zasyon, Kamerayla İzdivaç yapımlarında yardımcı oyuncu veya başrol olarak oynamıştır. Esra Erol sunmuş olduğu programlarla rakiplerinin her daim bir adım önünde yer almaktadır. Bu başarının en önemli mimarı Esra Erol’un profesyonel ekibidir. Ekibinde yer alan herkes alanında ihtisas sahibi kişilerdir. Ekipte hiçbir amatör personel bulunmamaktadır. Herkes profesyonelliğiyle, tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır.

Esra Erol objektif sunuculuk yapısıyla ön plana çıkar. Kendine has iğneleyici üslubuyla, samimi tavırlarıyla izleyicilerin gönlünü fethetmektedir. Ünlü sunucunun son programı Esra Erol’da programı sunucunun altın çağını yaşadığı bir dönemdir. Reytinglerde her zaman yukarılarda yer alan program izleyici ATV ekranlarına kilitlemeyi başarıyor.

Esra Erol Mail Adresi

Esra Erol’da programı her geçen gün daha fazla kişinin beğenisini kazanmayı başarıyor. Böylelikle programa olan ilgi ve alaka maksimum seviyeye ulaşmış durumdur. Esra Erol’un başarılı sunuculuğunu yaptığı program mağduriyet yaşayan birçok kişiye yardım eli uzatıyor. Sorun yok, çözüm var sloganıyla hareket eden program bu zamana kadar binlerce kişinin mağduriyetlerini gidermiştir.

Esra Erol mail adresi esraerolda@hotmail.com.tr şeklindedir. Yada ATV kanalının mail adresinden programla iletişime geçebilirsiniz. Esra Erol programları her zaman iletişim hizmetleriyle ön plana çıkmayı başarmıştır. Programın e-posta adresi 7/24 aktif olarak çalışmaktadır. E-posta adresi personelleri sizlerin attığı mailleri okuyarak sizlere en kısa zaman içerisinde geri dönüş işlemini yapmaktadır. Hızlı geri dönüş işlemleriyle ön plana çıkan program sizlere en ayrıcalıklı iletişim hizmetini sunar.

Esra Erol mail adresi esraerolda@hotmail.com.tr nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çevrenizde yardıma muhtaç bir aile tanıyorsanız veya ailesel sorunları olan bir kişi tanıyorsanız Esra Erol’da programına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle o kişinin bütün problemleri karşılanmış olacak. ATV stüdyolarındaki projeleriyle kariyerinin en zirve noktasını yaşayan Esra Erol bugünlerde kariyerini taçlandırmaya devam etmektedir.

Rakiplerinden her zaman bir adım önde olan ünlü sunucu hizmette sınır tanımayan program vizyonuyla sizlere uluslararası bir program hizmeti sunar. Eleştirel konuşmalarıyla, iğneleyici üslubuyla ünlü sunucu Türkiye’nin göz bebeği konumundadır. Kadın, erkek herkesin kurtarıcısı olan Esra Erol Türkiye’de sevilen bir sunucudur.

Esra Erol Whatsapp Numarası

Whatsapp günümüzde en çok kullanılan iletişim programıdır. Günümüzde birçok program ve haber siteleri whatsapp üzerinden iletişim olanağı tanımaktadır. Esra Erol’da programlarında whatsapp uygulamasını etkili bir biçimde kullanan sayılı sunucular arasındadır. Radyo Televizyon ve Sinema alanında profesyonelliğe erişmiş olan sunucu sizlere üst düzey olanaklarda whatsapp iletişim hizmeti ayrıcalığı sunmaktadır.

Esra Erol whatsapp numarası 0 545 746 25 25 telefon numarasıdır. Bu numara üzerinden Esra Erol’da programının whatsapp iletişim hattıyla iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle whatsapp üzerinden kaliteli bir iletişim hizmeti ayrıcalığına ulaşmış olursunuz. Whatsapp hattı 7/24 çalışmaktadır. Whatsapp üzerinden yazacağınız soruların geri dönüşümü çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Esra Erol whatsapp merkezi personelleri sizlere A kalite standartlarında hizmet ayrıcalığı sunar. Sunulan hizmetlerin hepsi birinci sınıf uluslararası hizmetlerdir. Esra Erol programları alternatif iletişim hizmetleriyle ön plana çıkar. İster sabit hat üzerindeki, isterseniz e-posta üzerinden veya da isterseniz whatsapp hattı üzerinden programa bağlanma talebinde bulunabilirsiniz. Programa bağlanma talebiniz çok hızlı bir şekilde değerlendirildikten sonra canlı yayına bağlanma işleminiz tamamlanacaktır.

Esra Erol whatsapp numarası 0545 746 25 25 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Canlı yayın görüşmelerinizde herhangi bir kopukluk, hattan düşme problemleri yaşanması durumunda program personelleri sizleri arayarak yayına bizzat bağlayacaklardır. HD ses kalitesi standartlarında iletişim hizmeti ayrıcalığını sizlere sunan Esra Erol’da programı reyting canavarı olarak sektörde itibar sahibi bir konumda yer almaktadır.

Arama Terimleri: Esra Erol iletişim bilgileri, Esra Erol telefon no, Esra Erol irtibat tel, Esra Erol canlı destek, Esra Erol müşteri temsilcisi, Esra Erol şikayet hattı, Esra Erol müşteri hizmetleri numarası, Esra Erol çağrı merkezi numarası, Esra Erol iletişim numarası, Esra Erol çağrı merkezi, Esra Erol müşteri hizmetleri direk bağlanma, Esra Erol telefon numarası, Esra Erol iletişim numarası, Esra Erol iletişim adresi, Esra Erol mail adresi, Esra Erol whatsapp numarası