Bu makalede Facebook telefon numarası ve Facebook iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Facebook iletişim adresi, Facebook mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Facebook whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Facebook Telefon Numarası

Facebook yeni adı ile Meta, dünyada ve ülkemizde milyarlarca kullanıcısı olan bir sosyal medya platformudur. 4 Şubat 2004 yılında Marc Zuckerberg tarafından kurulmuştur. Mark Zuckerberg öğrencisi olduğu Harvard Üniversitesi için özel olarak bu sosyal ağı geliştirmişti. Zamanla çevre okullarda da kullanılmaya başlanan program yükselerek tüm dünyayı kapsayan sosyal bir program haline geldi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok hızlı bir şekilde yüksek kullanıcı sayılarına ulaştı ve neredeyse herkesin bir hesabı oldu. Facebook zamanla daha da büyüyerek ve program içerisindeki hataların çözümleri bulunarak tüm dünyayı kapsayan sosyal bir ağ ortamını oluşturdu. Günümüzde hala en çok sık kullanılan sosyal medya programları içerisinde baş sıralarda bulunmaktadır. Meta ile ilgili herhangi bir sorun veya sıkıntıyla karşı karşıya kalınınca, program içerisinde destek hattından gerekli yardımları alabilmektesiniz. Facebook’a ulaşabilecek herhangi bir telefon numarası mevcut değildir. Sosyal medya programı içerisinde bulunan destek hattı sayesinde yardım almak istediğiniz şeyler hakkında gerekli bilgilere ulaşabilmektesiniz.

Facebook telefon numarası info@facebook.com nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya programına bir diğer ulaşım şekli ise de mail üzerinden bağlantı kurabilmektir. Facebook programının mail destek hattı ise info@facebook.com adresidir. Bu mail adresi ile gerekli iletişimleri kurabilmektesiniz. Facebook programına kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra programda bulunan destek hattı sekmesi sayesinde de sorunlarınızın çözümlerine ulaşabilirsiniz. Facebook, tüm dünyada en çok tercih edilen sosyal medya platformu haline geldi. Zamanla büyüyerek şirketleşmeye başlayan Facebook, bünyesine yeni programları katarak büyümesini iyice hızlandırdı. Tüm dünyada yine Facebook gibi çok aktif bir şekilde kullanılmaya devam eden WhatsApp mobil iletişim uygulamasını da bünyesine katan Facebook şirketi büyük bir yankı uyandırdı. Gelişen teknolojik şartlara ayak uyduran şirket bu hamlesiyle de büyümesine ivme ekleyerek, kişisel alanda bireysel bilgi depolama merkezi haline geldi. WhatsApp üzerinden de yetkililere bağlanabiliyor ve sorunlarınızı paylaşabiliyorsunuz.

Facebook İletişim Numarası

Google Play de 5 milyardan fazla kullanıcı hesabı bulunan sosyal medya uygulaması neredeyse tüm dünyada kullanılır bir uygulamadır. Uygulamanın başlangıç evresinde bu kadar büyümenin tahmin edilemeyeceği  ve gençler arası bir program olacağı düşünülmüştü. Programın sağladığı sosyal medya üzerinden iletişim imkanı yüzünden sosyal medya platformu Facebook birçok insan tarafından tercih edilir hale geldi. İlk kurulduğu dönemlerde sadece okulun mail adresiyle girilebilen program zamanla isteyen herkesin rahatlıkla kaydolup kullanmaya başladığı bir hale büründü.

Facebook iletişim numarası info@facebook.com nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Büyümenin ilk evresi 11 Eylül 2006 yılında tüm e postalarının belirli yaş sınırlandırmaları ile kayıt olabilmesiyle başladı ve büyüme daha da hızla artmaya başladı. Dünyadaki en pahalı uygulamaların başında gelen sosyal medya platformu Facebook, günümüzde birçok insan için hala iletişim merkezi halinde bulunmaktadır. Zamanla uygulama içerisinde yaşam alanı zenginleştirildi ve uygulama içerisinde değerlendirebileceğiniz alternatifler oluşmaya başladı. Ülkemizde de zamanla kullanıcı sayısında çok fazla artış gözlemlendi. Sosyal medya programı Facebook’un iletişim numarası bulunmamaktadır. Facebook ile ilgili almak istediğiniz bilgileri veya yaşadığınız sorunların çözüm yollarını, sosyal medya programının  içerisinde bulunan destek hattından bulabilirsiniz. Sosyal medya programı Facebook’a mail atarak da ulaşabilmektesiniz. Facebook programının mail adresi info@facebook.com’dur. Bu hesap üzerinden mail yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Facebook uygulaması mobil üzerinden de uygulamaya giriş yapabilir ve orada bulunan yardım sekmesinden gerekli iletişim yollarını sağlayabilirsiniz.

Facebook İletişim  Adresi

Facebook’un zamanla içeriği zenginleştirilerek birçok yenilik eklendi. Gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden sosyal medya programı, içerisinde oyunlar oynanabilecek, videolar ve fotoğraflar paylaşılabilecek, paylaşılmak istenen fikirlerin yazılabileceği ve benzeri online bir sosyal ağ ortamını sağlamaya başladı. Yükselişe geçtiği 2010 yıllarında da ülkemizde de büyük bir yankı uyandırdı. Zamanla tüm dünyada kendisini kanıtlayan sosyal medya programı Facebook, şirketlerin de öncelikleri arasına girmeye başladı ve şirketler, sosyal medya aracılığı ile reklam vermeye başladı. Zaman geçtikçe hızla büyümeye devam eden Facebook, isim değişikliğine gidere Meta adını aldı.

Facebook iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için info@facebook.com nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Gelişen teknolojik durumlar sosyal medya programının geleceği hakkında bazı ipuçları barındırmaktadır. Sosyal medya iletişim adreslerine ise uygulama içerisinde bulunan iletişim ve destek bölümünden ulaşabilmektesiniz. Yaşadığınız sorunların veya yaşayabileceğiniz sorunların hazır olarak bulunan cevaplarına göz atabiliyor ve yaşadığınız sorunların  çözümlerini bulabiliyorsunuz. Dünyada ve ülkemizde oldukça fazla sayıda kullanıcısı bulunan Facebook’a ulaşmanın  bir diğer yolu da mail üzerinde bağlantı kurmaktır. Sosyal medya programının mail adresi info@facebook.com’dur. Bu mail üzerinden istek, sorun veya önerilerinizi kuruma iletebilmektesiniz.

Facebook Mail Adresi

Kolay bir şekilde siteye kaydolabiliyor ve internet bağlantısıyla erişimi sağlayabiliyorsunuz. Sosyal medya programları insanlara alternatif alanlar yaratarak, iletişim imkanları ve online sosyallik imkanları sundu. Bu imkanları sunan sosyal medya programları da insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmeye başladı. 2006 yılında Mark Zuckerberg tarafından piyasaya sürülen ve kısa süre içerisinde de tüm dünyada kullanılmaya başlayan Facebook, gelecek dünyanın ve gelişen teknolojinin ilk haberlerini verdi. Bu sosyal medya platformu sonrasında yazılım ve internet dünyası çalkantılar ile sallanmaya başladı ve birçok platformun alt yapısı atılmaya başlandı.

Facebook mail adresi info@facebook.com nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Öncü bir noktada bulunan Facebook dünyaya ve internet alemine bir milat olarak tarihe geçti. Hala dünyanın her alanından, birçok insan tarafından kullanılmaya devam eden sosyal medya programı ile ilgili yaşadığınız sorunların çözüm yolları, uygulama içerisinde bulunan yardım merkezi kısımlarında anlatılmaktadır. Yaşadığınız sorunların çözüm yollarını uygulama içerisinde bulabilmektesiniz. Zamanla gelişmeye devam eden sosyal medya platformunun mobil uygulaması da oluşturuldu ve insanlar  çok daha kolay erişim imkanı buldu. Facebook’un mail adresi ile iletişim kurabiliyorsunuz. Sosyal medya platformunun mail adresi info@facebook.com’dur. Bu bağlantı ile mail adresine ulaşabilir ve iletişim haline geçebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan yardım alma bölümlerinden de kolaylıkla yardımlarınızı alabilir, sosyal medya programı içerisinde yaşadığınız herhangi bir sıkıntının çözüm yollarını bulabilirsiniz. Yoğunluktan dolayı mail adresinize geri dönüş alamazsanız tekrardan mail göndermenizde faydalar olacaktır. Facebook kullanıcı sayıları ile rekor üstüne rekor kırmaya devam ederek büyümesine devam etti.

Facebook WhatsApp Numarası

WhatsApp mobil iletişim uygulaması Facebook’a bağlıdır. Bu bilgiyi çoğu insan kaçırmakta ve bu gerçekliğin farkında değildir. Hemen hemen hepimizin kullandığı WhatsApp uygulaması Facebook şirketine bağlandı. Bu yüzden Facebook yetkililerine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzda bulunan WhatsApp uygulaması üzerinden bağlantınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Telefonunuzdan mobil uygulamaya girerek ayarlar kısmına tıklayın. Ayarlar kısmına girdiğiniz vakit, bazı sekmeler önünüze çıkacaktır. Önünüze çıkan bu sekmelerden yardım bölümüne tıklayın. Yardım sekmesine girdiğinizde önünüze seçenekler çıkacak. Önünüze çıkan bu sekmelerden “Bize Ulaşın” bölümüne tıklayarak Facebook yetkilileri ile iletişim sağlayabilir ve görüşmek istediğiniz konular hakkında iletişim kurabilirsiniz.

Facebook whatsapp numarası info@facebook.com nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Uzun zamandan beri WhatsApp uygulamasını da bünyesinden barındıran Meta, hayatımızın her noktasında bizimle beraber olmaya devam ediyor. Çok uzun zamandır Facebook’un bir alt şirketi olarak kullanmaya devam ettiğimiz en popüler iletişim uygulaması olan WhatsApp üzerinden yetkililer ile iletişim sahibi olabiliyoruz. Tüm dünyada inanılmaz kullanıcı sayılarına sahip olan bu iki sosyal medya programında bulunan hesaplarımız, iki şirketin ortak çalışma prensipleri ile birbirine bağlanmıştır. Zamanla daha da büyümeyi hedefleyen bu uygulamalar günümüzde en çok indirilen ve en çok kullanılan uygulamaların başında gelmektedir. Bu durum da bazı spekülasyonların doğmasına sebep oldu. Şimdilik durum ne olacak bilinmiyor ama gelecek dünya bizi şaşırtmaya devam edecek gibi duruyor.

Facebook Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook müşteri hizmetleri telefon numarası için tıklayınız.

Arama Terimleri: Facebook iletişim bilgileri, Facebook telefon no, Facebook irtibat tel, Facebook canlı destek, Facebook müşteri temsilcisi, Facebook şikayet hattı, Facebook müşteri hizmetleri numarası, Facebook çağrı merkezi numarası, Facebook çağrı merkezi, Facebook müşteri hizmetleri direk bağlanma, Facebook telefon numarası, Facebook iletişim numarası, Facebook iletişim adresi, Facebook mail adresi, Facebook whatsapp numarası