Bu makalede Getir telefon numarası ve Getir iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Getir iletişim adresi, Getir mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Getir whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Getir Telefon Numarası

Getir; 2015’te kurulmuş bir şirketin ismidir. Mobil uygulama üzerinden hizmet veren firma, gerek restoran siparişleri gerekse market ürünlerinin tedarik edilmesi üzerine çalışmaktadır. Teslimat firması olarak adlandırılabilecek olan bu firmanın satıcı ile alıcı arasında bağ kurduğu biliniyor. Firma, Türkiye ayağı başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde de aktif olarak hizmet vermektedir.

Türk iş insanı Nazım Salur’un 2015 yılında kurduğu firma, oldukça hızlı bir şekilde büyüyerek günümüzde 1.5 milyon sipariş alır hale gelmiştir. 2019 yılı itibariyle pek çok kişinin tercihi olmuş 2022 yılında ise teslimat firmalarının en çok tercih edileni olmayı başarmıştır. Birbirinden farklı kampanyalar, özel teklifler ve pek çok avantaj ile kullanıcılarına hizmet sunan firma; IOS ya da Android fark etmeksizin tüm mobil cihazlarda aktif bir şekilde çalışmaktadır. Oldukça kullanışlı ve kolay bir uygulama ile çalışan firma her gün farklı kampanyaların bildirimini uygulama üzerinden kullanıcılarına iletmektedir.

Getir telefon numarası 0 ( 850 ) 532 50 50 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Onlarca kategoriye sahip olan uygulama üzerinden yüzlerce ürüne ulaşım sağlayabilir ve talep ettiğiniz ürünün dakikalar içerisinde elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmanın hizmet veren pek çok şubesi vardır ancak herhangi bir sorun yaşamanız durumunda telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Firmanın aktif olarak kullanılan ve 7/24  hizmet veren telefon numarası + 90 850 532 50 50 olarak paylaşılmıştır. Beşiktaş’ta bulunan firmaya bu telefon numarası aracılığıyla kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Getir İletişim Numarası

4 Aralık 2021 yılı itibariyle hizmet alanını genişleten firma dünyanın pek çok yerinde aktif olarak çalışmaktadır. Firmanın hangi ülkelerde ve şehirlerde çalıştığı ise pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Aşağıda yer alan listeden hangi ülke ve şehirlerde hizmet verildiğine ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin 81 ili başta olmak üzere; Manchester, Cardiff, Liverpool, Brighton, Bristol, Southampton, Portsmouth, Sheffield, Hollanda: Amsterdam, The Hague, Leiden, Amstelveen, Rotterdam Fransa: Paris, Lille, Marseille İspanya: Madrid, Barcelona, Valencia Almanya: Berlin, Hamburg İtalya: Milano Amerika Birleşik Devletleri: Chicago, New York, Boston

Portekiz: Lizbon’da hizmet vermektedir.

Getir iletişim numarası 0 ( 850 ) 532 50 50 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden dünyanın neresinde olursanız olsun yiyecek, bebek ürünleri, evcil hayvan ürünleri, içecek ve daha pek çok ihtiyaca ulaşım sağlayabilirsiniz. Her ürünü tek tıkla kapınıza kadar getiren uygulama haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Siparişinizi verdikten dakikalar sonrasında motokuryeler aracılığıyla teslim alabilirsiniz. Siparişinizin durumunu kontrol edebilir ve online olarak sipariş takibinizi yapabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra yalnızca tek tıkla  gerçekleştirdiğiniz alışverişin faturasını mail adresinize aktarabilir ve e-fatura ile kolaylıkla faturanıza ulaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri dakikalar içerisinde profesyonel bir şekilde sunan firmanın iletişim numarası  0 ( 850 ) 532 50 50’dir. Bu numara üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçebilir ve herhangi bir sorun oluşması durumunda sorununuzun kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Getir İletişim Adresi

Son zamanlarda gerek coronavirüs salgınının ortaya çıkması  gerekse teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok işlem evlerden gerçekleştirilmeye başladı. Geleneksel  alışveriş de yerini teknolojik alışverişe bıraktı. Nazım Salur’un yıllar önce kurduğu alışveriş ve teslimat firması ise bu yıl en çok tercih edilen firmalardan biri oldu. Online alışverişi yalnızca kıyafete değil aynı zamanda market ihtiyaçlarına göre de düzenleyen firma, alıcı ve satıcıyı bir araya getirdi.

Telefonlara indirilebilen uygulamayı kullanmak oldukça basit. IOS ya da Android fark etmeksizin her türlü telefona indirilebilen uygulamaya ilk adımda üye olmak gerekiyor. İsim, soy isim, yaş, teslimat adresi ve kart bilgileri gibi birkaç kişisel bilginin girilmesinin ardından ücretsiz üyelik oluşturuluyor. Bu şekilde ücretsiz üyeliğin oluşturulmasının ardından uygulama tarafından kullanıcılara pek çok avantaj ve kupon tanımlaması gerçekleştiriliyor. Bu kuponlar aracılığıyla uygun fiyata mutfak, banyo ve diğer ev ihtiyaçları satın alınabiliyor. Yemekten tutun da evin en küçük ihtiyaçlarına kadar her şeyi içerisinde barındıran uygulama bu yönü ile pek çok kişinin ilk tercihi oluyor.

Telefon üzerinden mobil uygulamaya giriş yapılmasının ardından hem kolay hem de uygun fiyatı sipariş oluşturulabiliyor. Sipariş oluşturulması durumunda sizlere en yakın tedarik alanı  ihtiyaçlarınızı tamamlayarak teslimat sürecini başlatıyor. Bu sayede ürünleriniz en kısa sürede sizlere ulaştırılırken uzun bir bekleme süreci yaşamanız engelleniyor.  Hem de her siparişinizde  alışveriş tutarınızın bir kısmı cüzdanınıza aktarılarak sonraki alışverişlerde kullanılabilir hale getiriliyor. Bu sayede geleneksel market alışverişinden çok daha avantajlı bir şekilde alışveriş yapılabiliyor.

İstanbul başta olmak üzere 81 ilde aktif bir şekilde hizmet veren firma siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim etmek amacıyla çalışıyor. Dünyanın pek çok yerindeki şubesinde bu misyon ile çalışmalar gerçekleştiriliyor ve müşteri memnuniyetine son derece önem veriliyor. Telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama sayesinde her seferinde uzun zaman harcamadan girdiğiniz otomatik bilgiler ile kısa süre içerisinde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bu şekilde bilgileri kaydetmek istememeniz durumunda bilgilerinizi tek kullanımlık olarak girebilir ve her seferinde tekrar giriş gerçekleştirebilirsiniz.  Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ise firmanın iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz. Uygulamanın genel müdürlüğü İstanbul’da aktif bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul’da bulunan genel müdürlük ile iletişim kurarak pek çok sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilirsiniz. Firmanın genel müdürlük bilgileri ve iletişim adresleri aşağıdaki şekildedir.

Firma genel müdürlük telefon numarası : 0 ( 850 ) 532 50 50

Getir iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0 ( 850 ) 532 50 50 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Firma genel müdürlük adresi: Etiler Mahallesi Tanburi Ali Efendi Sokak Maya Residences Sitesi T Blok No: 13/334 Beşiktaş/ İstanbul olarak açıklanmıştır. Bu adres üzerinden de firma ile iletişime geçmek ve tüm sorunları çözmek mümkündür.

Getir Mail Adresi

Mutluluğu evlere getireceklerini bildiren sloganları ile dünyadaki herkese seslenen firma her türlü ihtiyacın tedariğini gerçekleştiriyor. Aklınıza gelebilecek her türlü ürünün tedarik edilmesinde aktif rol oynayan firmanın mobil uygulamasından; çocuk bakım ürünlerine, gıdalara, mutfak araç ve gereçlerine, ofis ihtiyaçlarına ve daha pek çok ürüne ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen, birbirinden kaliteli markayı bünyesinde bulunduran firma aracılığıyla  her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Getir mail adresi info@getir.com nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmaya ait herhangi bir faks numarası bulunmamaktadır ancak mail adresi üzerinden firma ile iletişime geçmek mümkündür. İnfo@getir.com mail adresini kullanarak firma ile kısa süre içerisinde iletişim kurabilirsiniz. Firmanın mail adresine gönderilen her türlü belge ve mesaj kısa süre içerisinde okunarak gerekli geri bildirim gerçekleştirilmektedir.

Getir Whatsaap Numarası

Uygulamanın insan kaynakları birimi ve iletişim birimi İstanbul’da yer alan şubelerinde bulunmaktadır. Bu şube ile iletişime geçilmesi durumunda ilgili firmayla alakalı olan tüm problemler kısa süre içerisinde ortadan kaldırılabilmektedir. Firmanın aktif olarak kullanılan Whatsaap numarası bulunmamaktadır. Firma ile iletişime geçmek için 0 ( 850 ) 532 50 50 hattı kullanılabilir. Bu hat üzerinden iletişim kurulması durumunda ilgili kişiler kısa süre içerisinde geri bildirim gerçekleştirmektedir. Tüm bunların yanı sıra firmanın web sitesinde yer alan iletişim formu ile iletişime geçmek de mümkündür.  Firmanın web sitesini ziyaret ederek ana sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilir ve iletmek istediğiniz mesajı yetkililere iletebilirsiniz.

Getir whatsapp numarası 0 ( 850 ) 532 50 50 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Getir iletişim bilgileri, Getir telefon no, Getir irtibat tel, Getir canlı destek, Getir müşteri temsilcisi, Getir şikayet hattı, Getir müşteri hizmetleri numarası, Getir çağrı merkezi numarası, Getir çağrı merkezi, Getir müşteri hizmetleri direk bağlanma, Getir telefon numarası, Getir iletişim numarası, Getir iletişim adresi, Getir mail adresi, Getir whatsapp numarası