Bu makalede TurkNet telefon numarası ve TurkNet iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. TurkNet iletişim adresi, TurkNet mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca TurkNet whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

TurkNet Telefon Numarası

1996 yılı itibariyle Türkiye’de bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamış bir firmadır.  Zaman içerisinde bilişim alanında Türkiye’nin en iyi 100 firması arasına girmeyi başarmış olan TurkNet, günümüze ise gelişmiş teknolojileri ile hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gerçekleştiren firma, her geçen gün kullanım alanını geliştirerek bilişim sektöründe daha üst sıralara çıkmayı hedeflemektedir. Firma tarafından yapılan uygulamalar ile bireysel ve kurumsal alanda müşterilere profesyonel  bir hizmet sunulmaktadır.

TurkNet telefon numarası 0850 288 80 80 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

AKN’siz internet hizmeti veren ve Türkiye’de pek çok müşterinin ilgisini çekmeyi başaran firma, günümüzde hatırı sayılır bir konuma gelmeyi başarmıştır. Hizmet talep edilen yerde telefon altyapısının bulunması durumunda Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gerçekleştirebilmektedir. Günümüzde ise Adsl hizmeti ve fiber optik kablo tesisi çalışmaları için pek çok yatırımcıyı bünyesinde barındırmaktadır.  Şirketin telefon numarası 0 (850) 288 08 80’dir. Bu telefon numarası üzerinden iletişime geçilebilmekte; dilek, şikâyet ve önerilerin iletimi  gerçekleştirilebilmektedir.

TurkNet İletişim Numarası

Firmanın kullanıcılarına sunduğu 5 farklı avantaj mevcuttur. Taahhüt edilen bu avantajlar aşağıdaki şekildedir.

 • Firma 24 ay süre ile en uygun fiyatın garantisini vermektedir. Firmanın hizmetlerinden yararlanarak 24 ay boyunca uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.
 • Firma tarafından sunulan ses ve internet hizmetleri tek fatura ile verilebilmektedir. Bu sayede birden fazla fatura ile uğraşmadan tek fatura ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Firmanın altyapısından yararlanarak kesintisiz, kaliteli ve hızlı bir hizmet alabilirsiniz. Bu sayede tüm işlemleriniz kısa süre içerisinde aksamaya uğramadan gerçekleştirilebilmektedir.
 • Müşteri memnuniyeti garantisi verilmektedir.
 • Alışagelenin dışında sunulan avantaj ve uygulamalar ile üst düzey hizmetin garantisi verilmektedir.

24 ay boyunca tüm bu avantajların garantisini veren ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma memnuniyet seviyesini yükseltmek için aktif bir şekilde çalışmaktadır. Firmanın iletişim numarası 0 850 288 88 080’dir.  Herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda ya da üyelik başlatmak için bu numara üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firma çalışanları sizlere kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayarak gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

TurkNet iletişim numarası 0850 288 80 80 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

TurkNet İletişim Adresi

Firmanın çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 288 80 80 ve 0 850 288 70 01’dir. Bu iki hattın kullanılarak firma ile iletişime geçilmesi mümkündür.   Bunun yanı sıra firmanın faks numarası da mevcuttur. 0 212 216 55 60 numarası üzerinden firmaya faks atılabilmektedir.  Faks numarası da şirket tarafından aktif olarak kullanılan iletişim adresleri arasında yer almaktadır. Bu sayede herhangi bir sorunun oluşması durumunda kısa süre içerisinde gereken müdahale gerçekleştirilebilmektedir.

Firma iletişim adreslerinden bir diğeri ise merkez adresidir. Herhangi bir sorunun çıkması durumunda telefon hatları kullanılabilir. Ancak sorunun ciddi olması ve telefon hatları üzerinden çözülememesi durumunda merkez adresi araştırılabilmektedir. Firmanın müşteri ilişkileri merkez adresi aşağıdaki şekildedir.

TurkNet iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0850 288 80 80 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Astoria Alışveriş Merkezi- Büyükdere Caddesi numara: 127 kat:3 34394 Gayrettepe, İstanbul. Firmanın müşteri ilişkileri merkezi adresi hafta içi saat 10:00 ve 19:00 arasındaki saatlerde çalışmaktadır. Bu saatler haricinde herhangi bir olumsuz durumun yaşanması durumunda firma iletişim numaralarının kullanılması mümkündür.

Turknet Mail Adresi

Türkiye’nin önemli firmaları arasında yer alan bu firmanın pek çok kilometre taşı bulunmaktadır. İlk kez 1996 yılında NetOne ismi ile kurulan firma ilk başta kurumlara internet erişiminin sağlanmasını hedeflemiştir. Bu amaç doğrultusunda kurulmasının ardından kurumsal pazarlama sektörüne IP, VPN, MPLS hizmetini getiren ilk operatör olmayı başarmıştır. 2007 yılında ise fiber kabloların yatırımı için altyapı lisansı alarak Türkiye’nin pek çok yerine fiber kablo hizmeti sunan ilk operatör olmuştur.  Bu başarının ardından Sabancı Telekom ile iletişime geçerek satın aldığı Turk.net markası ile ismini TurkNet İletişim Hizmetleri olarak değiştirmiştir.

2010 yılında ilk veri merkezini kurmuş ve ardından Telekom Odaklı Veri Merkezi’ni bünyesine katmayı başarmıştır. Aynı yıl şubat ayı itibariyle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere STH (Sabit Telefon Hizmeti) sunmaya başlamıştır. Tüm bu başarıların ardından 2011 yılında yeni nesil operatörlerin numara tahsisini yapmaya başlamıştır. Bu faaliyet sonrasında  2014 yılında yeni nesil şebekelere sahip olmuş ardından İstanbul merkezli bir şekilde bağımsız operatör hizmeti vermeye başlamıştır. Yine aynı yıl abone sayısı 140.000’i geçmiş ve ardından online satış kanalını aktifleştirmiştir.  2017 yılında ise bireysel müşterilerine sunduğu adil kullanım kotasını (AKN)  kaldırmıştır. Günümüzde ise aşağıdaki hizmetler başta olmak üzere pek çok hizmet sunmaktadır.

 • Sınırsız internet özgür iletişim
 • Altyapı hızı sorgulama hizmeti
 • Fiber internet hizmeti
 • Kurulum hizmetleri
 • Engelsiz tarife hizmeti
 • Hız testi hizmeti
 • Güvenli internet hizmeti
 • Evde internet hizmeti
 • Taahhütsüz internet hizmeti
 • Yalın internet hizmeti

Bu hizmetlerden herhangi birinden yararlanmak için  firmanın iletişim numaralarını ya da mail adresini kullanabilirsiniz. Firma mail adresi musterihizmetleri@turk.net’tir. Bu e posta adresi üzerinden dilek, şikâyet ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz. Mail adresi üzerinden gönderilen mesajlar kısa süre içerisinde incelenerek geri bildirim gerçekleştirilmektedir.

TurkNet mail adresi musterihizmetleri@turk.net nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

TurkNet Whatsaap Numarası

TurkNet gibi başarılı firmalara uğraşmak ve abonelik işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak her zaman kolay olmamaktadır. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetlerine en kısa süre içerisinde ulaşabilmek için birkaç püf noktayı bilmek son derece önemlidir. Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için zaman kaybetmek istemeyenler paylaştığımız yöntemlerden yararlanabilmektedir. Pek çok firmanın aksine bu firmanın Whatsaap numarası bulunmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir hat üzerinden firma ile işletişime geçmek istiyorsanız iletişim adreslerinden ve müşteri hizmetleri hattından yararlanabilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarası 0 850 numarası ile başlıyor. Bu numarayı çevirdikten sonra sizlerle paylaşmış olduğumuz adımları takip ederek  işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Ancak hat üzerinden iletişime geçmek istemiyorsanız firmanın resmi internet sitesini takip ederek online mesajlaşma yöntemini kullanmanız da mümkündür. Online sistem 7/24 aktif bir şekilde çalıştığı için kısa süre içerisinde iletişim kurulması mümkündür. Bu şekilde mevcut sorunlarınızı kısa süre içerisinde giderebilir ve birebir görüşme ile danışmanlık hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

TurkNet direk bağlanma numarası saat 09:00 ve 16:30 arasında hizmet vermektedir. Hafta içi her gün çalışan hat hafta sonrası ise hizmet vermemektedir.  0 850 hattını çevirdikten sonra yapmanız gerekenler aşağıdaki şekildedir.

1 tuşuna tıklayın

1 tuşuna tıklayın

0 tuşuna tıklayın

Bu şekilde müşteri hizmetlerine direkt bağlanabilirsiniz. Ancak görüşme haricinde şikayet bildirmek için arama gerçekleştiriyorsanız şikayet çağrı merkezi numarasını aramanız gerekmektedir. Firma şikayet çağrı merkezi hattı 0 212 703 43 71’dir. Bu hattı arayarak firma ile ilgili tüm şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Firmanın 7/24 aktif bir şekilde çalışan ekibi şikayetinizi dinledikten sonra sizlere gerekli geri bildirimi gerçekleştirecektir. Memnuniyetsizliklerin giderilmesine ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına son derece dikkat edilmektedir. Bu sayede hem firma adı güvence altına alınmakta hem de şikayetçi olunan durumun ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Sizler de direkt bağlanma için bu yöntemlerden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Firma hangi iletişim adresi kullanılırsa kullanılsın her türlü talebi kısa süre içerisinde yerine getirmek adına çalışmaktadır.

TurkNet whatsapp numarası 0850 288 80 80 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: TurkNet iletişim bilgileri, TurkNet telefon no, TurkNet irtibat tel, TurkNet canlı destek, TurkNet müşteri temsilcisi, TurkNet şikayet hattı, TurkNet müşteri hizmetleri numarası, TurkNet çağrı merkezi numarası, TurkNet çağrı merkezi, TurkNet müşteri hizmetleri direk bağlanma, TurkNet telefon numarası, TurkNet iletişim numarası, TurkNet iletişim adresi, TurkNet mail adresi, TurkNet whatsapp numarası