Bu makalede Çiçek Sepeti telefon numarası ve Çiçek Sepeti iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Çiçek Sepeti iletişim adresi, Çiçek Sepeti mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Çiçek Sepeti whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu makalemizde Çiçek Sepeti İletişim, Çiçek Sepeti Telefon Numarası, Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri gibi konular hakkında bilgi paylaşımı yapacağız. Çiçek Sepeti 2006 yılında e-ticaret sektörüne adım atmıştır. E-ticaret sektörüne çiçek satışı ve yenilebilir çiçek satışı satışı yaparak başlayan Çiçek Sepeti daha sonrasında ürün yelpazesini geliştirerek bir çok kategoride ürün satışı yapmaya başlamıştır. Bu kategoriler içerisinde ev ve yaşam, kişisel bakım ürünleri,  süpermarket ürünleri, elektronik, moda, spor ve outdoor, hobi, kozmetik, pet shop ürünleri ve takı ve aksesuar bulunmaktadır.

Çiçek Sepeti on binden fazla tedarikçi ağı ve üç yüz elliden fazla çalışana sahip bulunmaktadır. Her geçen gün tedarikçi sayısını ve çalışan sayısını daha da büyüterek yoluna devam etmektedir. Bütünüyle bir Türk Şirketi olan Çiçek Sepeti online alışverişin kolaylığını tüm müşterilerine sunmaktadır. Çiçek Sepeti sadece Türkiye’de bulunmakta olmayıp dünyanın bir çok ülkesinde de “Mizu” markası adı altında e-ticaret hayatına devam etmektedir.

Çiçek Sepeti İletişim 

Özel günlerin vazgeçilmezi olan Çiçek Sepeti müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sevdiğiniz kişilere özel notlu olacak şekilde yüzlerce çiçek çeşidi sunmaktadır. Çiçek Sepeti üzerinden alış veriş yapmak isteyen kişiler sormak istedikleri soruları ya da ürünlerle ilgili yaşamış olduğu sorunları paylaşabilecekleri Çiçek Sepeti iletişim bilgisi aramaktadırlar. Bu noktada Çiçek Sepeti müşterilerinin bu gibi sorunlarda iletişim sağlayabilmesi için iletişim numarası bulunmaktadır. 0850 222 00 79 numaralı iletişim bilgisinden Çiçek Sepeti’ni arayarak yaşamış olduğunuz sorunları ya da sormak istediğiniz soruları ileterek Çiçek Sepeti’nin size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri telefon numarası var mı? Eğer bu soruyu soruyorsanız ve sorunuza cevap arıyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz. Sorumuza hemen cevap verelim. Çiçek Sepetine 0850 222 00 79 numaralı müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Bu hat üzerinden Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Telefon Numarası

Bir çiçek ile yola çıkıp ürün yelpazesini mümkün olduğunca genişleten ve milyonlarca mutlu müşteriye sahip olmayı başaran firma bugün Türkiye’nin en sevilen online alışveriş platformları arasına girmeyi başarmış bulunmaktadır.

Özel günlerde ikili ilişkilerin arasındaki mutluluk bağı olmayı başarmış olan firma birbirinden güzel ve ekonomik ürünleri ile online alışveriş imkânlarını birleştirerek hizmetlerine devam etmektedir. Daima kaliteli hizmetin sunulduğu bu platforma ulaşmak isteyenler için 0850 220 00 79 numaralı hat 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Karşılaştığınız sorunlar ve istekleriniz hakkında bilgi almak ve gerekli gördüğünüz bildirimleri yetkililere ulaştırmak için firmanın müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünlerin birbirinden güzel taksit seçenekleriyle müşterilere sunulduğu bu online alışveriş sitesi güvenilirliği ile de bugün en çok tercih edilen online alışveriş siteleri arasına girmiştir. Hızlı teslimat seçenekleri ve kolay ödeme yöntemlerinin müşteri memnuniyetini arttırdığı bilinenler arasında yer almaktadır.

Çiçek Sepeti telefon numarası 0850 222 00 79 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan bir firma olarak karşımıza çıkmakta olan online alışveriş platformu günden güne gücüne güç katmayı ve kendini geliştirmeyi de ihmal etmemektedir.

Çiçek Sepeti İletişim Numarası

Özellikle pandemi nedeniyle çok daha büyük bir potansiyele sahip olan online alışveriş platformları bugün çok sayıda güçlü ve güvenilir firma ile başarılı bir sektör haline gelmiş bulunmaktadır.

Siparişleriniz hakkında oluşabilecek sorunlarda ve bilgi amaçlı her türlü konuda firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında iyi eğitim almış müşteri temsilcileri değerli müşterilerinden gelen her türlü talebi ve şikâyeti büyük bir titizlik ile değerlendirmekte ve sonuç alıncaya kadar hizmet vermektedir.

0850 220 00 79 olarak atanmış firma müşteri hizmetleri numarası günün her saatinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Özel günlerde uygulamış olduğu ekstra indirim uygulamaları ile uygulamayı kullananların büyük ilgisini çeken firma, uygun fiyat politikası sayesinde de en çok tercih edilen online alışveriş siteleri arasında yer almaktadır.

Çiçek Sepeti iletişim numarası 0850 222 00 79 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Satın alınan ürünler için iade ve kolay değişim şartlarına sahip olan online alışveriş platformu günden güne büyürken bu büyümede emeği geçen memnun müşteri kitlesini de unutmamaktadır. Uyguladığı indirim seçenekleriyle müşterilerine her daim jest yapan firma, online alışveriş dünyasında uzun yıllar başarılı bir şekilde kalıcılık göstermeye devam edecektir.

Çiçek Sepeti İletişim Adresi

Elektronikten kozmetiğe ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bulabileceğiniz firma müşterilerinin karşılaştığı sorunları çok daha kolay ve hızlı çözebilmek için canlı destek hattı ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Ofis adresi olarak, Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.19-1 Zincirlikuyu- İstanbul adresini kullanmakta olan firma iade işlemleri için bu adresten farklı bir adres kullanmaktadır. Bu adres firmanın iletişim bilgileri içerisinde yer almakta ancak iadeler için başka bir adres kullanılmaktadır.

2006 yılında e-ticaret alanında hizmet vermeye başlamış olan firma, ilk olarak çiçek ve yenilebilir çiçek konsepti ile hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesine katmış olduğu yeni ürünler ve yenilikler ile kısa zamanda herkesin sevdiği bir online alışveriş platformu olmayı başarmış firma ev ve yaşam konforu için oldukça geniş bir kategoride hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0850 222 00 79 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

E- ticaret alanında hizmet vermekte olan firmanın İstanbul’da bulunan ofisi yönetim amaçlı olarak hizmet vermekte ve daha çok yazışmaların ve idare işlerinin yürütüldüğü yer olarak bilinmektedir. Ürünler hakkında yapacağınız başvurularda bu adres sizleri sonuca ulaştırmayacaktır. Ürünler hakkında yetkililer ile iletişime geçmek istemeniz halinde diğer iletişim kanallarına yönelmeniz vakit kaybetmeden ürün hakkında sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Çiçek Sepeti Mail Adresi

Geniş ürün kategorisi sayesinde kısa sürede büyük bir müşteri portföyüne sahip olun firma, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas davranarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Her geçen gün kendini ve çalışanlarını bir üst sınıfa çıkarmak için çalışan firma özverili çalışmalarının sonuçlarını kısa sürede almaktadır.

Türkiye dışında da birçok ülkede hizmet vermekte olan online alışveriş sitesi bu yüzü ile ülkemizi dünyada da tanıtmaktadır. Alışveriş işlemlerinde artık herhangi bir sınırı olmadığı günümüzde alıcı ve satıcı arasındaki köprüleri kurarak çok daha hızlı ve ekonomik bir alışveriş ile memnuniyet ortaya çıkaran bu alışveriş firmaları bugün ekonominin de canlılık kazanmasında önemli bir yere sahiptir.

Firma ile elektronik ortamda yazışmalar yapmanız gerekmesi halinde kullanabileceğiniz bir mail adresi de bulunmaktadır. destek@mail.ciceksepeti.com adresini firmaya iletmek istediğiniz her türlü konu için güvenle kullanabilirsiniz.

Günümüzde elektronik ortamın pek çok kullanım alanı olması nedeniyle artan mail trafiği firmaya iletmiş olduğunuz maillerin de geç cevaplanmasına neden olabilir. İletmiş olduğunuz mail için firma yetkililerinin sizlerle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Müşterileri ile pozitif bağ kurma yönünde üstün bir gayret gösteren firma sizlerden gelen mailleri de büyük bir titizlik ile değerlendirecektir.

Çiçek Sepeti mail adresi destek@mail.ciceksepeti.com nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Büyük firmaların en çok önemsedikleri konular arasında en başı çeken müşteri memnuniyeti büyük potansiyelli işlerin olmazsa olmazı olarak görülmektedir. Online alışverişin devleri arasına girmeyi başarmış firma müşteri memnuniyeti konusunda büyük bir titizlik sergilemektedir. Firmaya iletilmiş müşteri talepleri veya şikâyetleri olumlu veya olumsuz mutlaka bir sonuca bağlanmakta ve bu sonuç mutlaka müşteriye iletilmektedir.

Kullanıcı hatası olmadığı ve değişim ve iade koşullarını taşıdığı takdirde satın aldığınız ürünler ile alakalı yaşadığınız sıkıntılar mutlaka çözüme ulaştırılacaktır. Bu konuda firma müşteri yönünde olumlu kararlar almaya özen göstermekte ve müşterilerin mağdur edilmemesi yönünde hizmet vermektedir.

Çiçek Sepeti Whatsapp Numarası

Günümüzde oldukça sık kullanılan mesajlaşma ağları müşterilerin ve firmaların birbirlerine iletmek istediklerini çok daha hızlı bir şekilde iletmesinde önemli bir yere sahiptir. 0850 220 00 79 numaralı hattan müşterileri ile iletişim kurmakta olan firmanın Whatsapp üzerinden iletişimi bulunmamaktadır. Ancak firmanın canlı destek hattını kullanarak sorunlarınızı, sorularınızı ve şikâyetlerinizi kolaylıkla müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz.

https://asistan.ciceksepeti.com adresi canlı destek alabileceğiniz bir adres olarak hazırlanmıştır. Geniş ürün yelpazesinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz ürünlerin tüm özelliklerine ve ürün detaylarına sitenin sağlamış olduğu alt yapı sayesinde kolaylıkla erişmeniz sağlanmaktadır. Almayı düşündüğünüz ürün hakkında gerçek kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar ve inceleme detayları da almayı düşündüğünüz ürün hakkında olumlu ya da olumsuz fikir sahibi olmanızda etkili olacaktır.

Sosyal medya hesapları üzerinden yapacağınız firma takibi ile firmanın yapmış olduğu indirimleri kaçırmamış olur ve istediğiniz ürünlere çok daha cazip fiyatlardan kavuşmanın mutluluğunu yaşarsınız. Ülkemizde hizmet vermekte olan güçlü alt yapıya sahip online alışveriş firmalarından birisi olan platform özellikle yılın belirli tarihlerinde yapmış olduğu büyük indirimler ile de oldukça fazla kişinin mutlu olma sebebi olmaktadır.

Çiçek Sepeti whatsapp numarası 0850 222 00 79 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Resmi olarak kullanılmakta olan sosyal medya hesaplarından online alışveriş platformlarını takip ederek yapmış oldukları indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz. Online alışverişlerinizde kötü amaçlı kişilerin sizleri zarara uğratmaması için güvenliğiniz için gerekli tüm tedbirleri aldığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde olumsuz pek çok şeyle karşılaşabilir ve maddi anlamda zarara uğrayabilirsiniz.

Büyük online alışveriş platformları kendilerini kötü amaçlı kişileri karşı koruma altına almakta ve müşterilerinin maddi zarara uğramaması için tüm tedbirleri uygulamaktadır. Sizlerde bireysel olarak gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alarak kötü amaçlı kişilerden korunabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çiçek Sepeti iletişim bilgileri, Çiçek Sepeti telefon no, Çiçek Sepeti irtibat tel, Çiçek Sepeti canlı destek, Çiçek Sepeti müşteri temsilcisi, Çiçek Sepeti şikayet hattı, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri numarası, Çiçek Sepeti çağrı merkezi numarası, Çiçek Sepeti çağrı merkezi, Çiçek Sepeti müşteri hizmetleri direk bağlanma, Çiçek Sepeti telefon numarası, Çiçek Sepeti iletişim numarası, Çiçek Sepeti iletişim adresi, Çiçek Sepeti mail adresi, Çiçek Sepeti whatsapp numarası