Bu makalede Fulya İle Umudun Olsun telefon numarası ve Fulya İle Umudun Olsun iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Fulya İle Umudun Olsun iletişim adresi, Fulya İle Umudun Olsun mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Fulya İle Umudun Olsun whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fulya İle Umudun Olsun Telefon Numarası

İnsanların yakınları, aileleri, çocukları ile ilgili yaşam içerisinde büyük ya da küçük pek çok sorunu olabilir. Bu sorunlar zamanla çözülemeyecek bir hal alabilir. Fulya İle Umudun Olsun telefon numarası 0 536 451 95 64- 0 536 451 95 66 ile sorunlarınızın çözümü için program sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz. Program temmuz 2021 tarihinde Fox Tv’de yayına geçmiştir. Program her gün yayımlanmaktadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon mezunu olan sunucu Fulya Öztürk, 1989 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Adana’da tamamlamış, Star TV iç yapımlar biriminde staj yapmıştır.

Fulya İle Umudun Olsun telefon numarası 0536 451 95 64 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Profesyonel olarak 2008 yılında CNN Türk’ te çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda belgesel ve kurgu editörlüğü yapmıştır. Muhabirlik alanında çeşitli ödüller almıştır. Özellikle sahada edindiği gazetecilik tecrübesi ile dikkatleri çekmiştir. Televizyon haberciliği ve muhabirlikten gündüz kuşağı programlarına geçmiştir. Habercilik tarzı olarak Savaş Ay’a benzetilen Fulya Öztürk, hazırlamış olduğu haberler ile de pek çok ödül almıştır. Aynı zamanda müzik merakı vardır, bu alanda eğitim almış ve konserlere çıkmıştır. Program akışı içerisinde yardım ve desteğe ihtiyacı olanlara yer verilir. Programda bir psikolog da yer alır. Bir psikolog ile beraber program yürütülmektedir. Kişilerin tüm problemleri objektif bir şekilde taraflar dinlenerek çözülmeye çalışılır.

Fulya İle Umudun Olsun İletişim Numarası

Gündüz kuşağı programlarından olan Fulya İle Umudun Olsun iletişim numarası 0 536 451 95 64- 0536 451 95 66’dır. Canlı yayına bağlanmak isterseniz iletişim numarası 0 536 451 95 64-66’dır. Bu numaralar ile program içerisindeki olaylar ile ilgili  şahit olduğunuz ya da bildiğiniz detayları iletebilirsiniz. İhbarda bulunmak isterseniz  0 539 388 28 38 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Program hafta içi her gün 16:30’da başlamaktadır.

Program içerisinde faili bulunamayan cinayetler, aile içi şiddet, kayıp gibi olaylar tüm ayrıntıları ile araştırılıp kısa sürede çözülmeye çalışılır. Program içerisinde bir avukat, bir dedektif, bir psikolog yer almaktadır. Avukat Handan Akbak, İstanbul Üniversitesi mezunudur ve özel hukuk alanında görev yapmaktadır. Esra Ezmeci Haliç Üniversitesi mezunudur ve klinik psikoloji alanında uzmandır. Dedektif Savaş Kurtbaba emekli polistir ve özel araştırma ve dedektiflik hizmeti verir. Programın amacı insanların sesini duyurup, çözüm bulabilmektir. Yaşanan olayların seyirciye bir nebze olsun örnek olması amaçlanmıştır.

Fulya İle Umudun Olsun iletişim numarası 0536 451 95 64 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

İki kere koronavirüse yakalanan sunucu bir süre programı psikolog Esra Ezmeci’ye devretmişti. Gündüz kuşağı programları gün geçtikçe reyting alan programlardandır. Her ne kadar eleştiriye açık olsa da her zaman belli bir izleyici kitlesi vardır. Her insanın kötü dönemleri olmuştur ya da şu olay benim başıma gelmez diyemeyiz. Böylesi bir halde de bir yardım eline ihtiyaç duyulabilir. Bu sebeple Fulya İle Umudun Olsun programı dertlere derman olur.

Fulya İle Umudun Olsun İletişim Adresi

Gündüz kuşağı programında izleyicileri daha çok düşünmeye, objektif bakmaya yön veren Fulya İle Umudun Olsun iletişim adresi, Kazlıçeşme Mah. Keneddy Cad. No:44 Zeytinburnu/İSTANBUL olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. En çok seyredilen kadın gündüz kuşağı programları arasındadır. Programa başvuru yapıp bizzat adrese gelerek, ihbar ve iletişim numaralarından olay içerikleri ya da gördükleriniz ile ilgili bildiklerinizi ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz saatte program sorumluları ile iletişime geçebilirsiniz.

Fulya İle Umudun Olsun iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0536 451 95 64 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Program sürecinde olayların adalet  sürecine katkıda bulunur, adaleti sağlayıcı bir rol üstlenmeden olaylara uzmanların yardımı ile yön vererek gelişimine ışık tutar. Program, mağdurları sorgulayıcı değil objektif yaklaşım ve önyargısız bir tavırla sunucu tarafından yönetilir. Program  reyting kaygısı ile değil mağdurların maruz kaldıkları olaylar sonucu psikolojik halleri dikkate alınarak ilerler. Fulya Öztürk kadın programı ile ilgili yola çıkarken, gazeteciliğinin getirdiği tarafsız yaklaşım ve açıklık ilkesi ile hareket eder ve takdir toplar. Programda hiçbir mağdurun yaşadıkların kayıtsız kalınmaz ve gereken adaletin sağlanması için sürece şahitler ve uzman değerlendirmeleri ile katkıda bulunur.

Fulya İle Umudun Olsun Mail Adresi

Son derece başarılı bir gazeteci ve muhabir olan Fulya Öztürk, bu başarısını gündüz kuşağı programında da devam ettirmektedir. Fulya İle Umudun Olsun mail adresi olarak düşünüldüğünde genel olarak program telefon numaraları ve ihbar hattı ile iletişime geçilebilir. Mail adresi ile ilgili bir bilgi verilmemiştir. Programın yapımcılığını Karga Film üstlenmiştir. Yönetmeni Seda Cam Ülgen’dir. Programa başvuru yapmak isterseniz Resmibasvuru.com adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. www.fox.com.tr/Fulya-İle-Umudun-Olsun adresi ve fulya ile umudun olsun.fox instagram hesabı üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Fulya İle Umudun Olsun mail adresi fulya ile umudun olsun.fox instagram hesabı üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Toplumun haber alma hakkını benimseyerek muhabirliği tük kuralları ile ve şeffaflıkla yerine getiren Fulya Öztürk, gündüz programını da aynı şeffaflıkla sunmaktadır. Yaşam içerisinden olayların tüm şahit ve tarafları ile ortaya konularak araştırılır. Alanında uzman konukların yer aldığı programda olaylar etraflıca değerlendirilerek, karanlık ve karmaşık olayların çözülmesi sağlanacaktır. Dar gelirli, yardıma ihtiyacı olan kadınların da sesinin duyurulduğu program izleyiciler tarafından takdir toplamaktadır. İnsanların kendi çabaları ile uzak kaldıkları amaç ve hayallerinin gerçekleştirilmesi için de program içerisinde destek sağlanmaktadır. Gündüz kuşağı programları arasında hakkaniyet çerçevesinde ve açıklıkla yürütülen iletişim ile Fulya İle Umudun Olsun izleyicilerin takdirini kazanmaktadır. Başarılı muhabirlik kariyerini program sunuculuğu ile devam ettiren Fulya Öztürk, araştırmacı yönünü her an ortaya çıkarmaktadır. İzlenme oranı yüksek olan Fulya İle Umudun Olsun programı hiçbir zaman cinsiyetçi yaklaşımlara izin vermemiştir. Genel anlamda kadınların sorunları temsil edilir ve çözüm bulmak adına tüm ayrıntılar titizlikle incelenir.

Fulya İle Umudun olsun Whatsapp Numarası

Fox Tv’de hafta içi her gün yayınlanan gündüz programlarından Fulya İle Umudun Olsun whatsapp numarası 0 538 388 28 38 ile acil durumlarda her saat ulaşabilme fırsatınız olacaktır. Whatsapp numarası sayesinde Fulya Öztürk’le iletişim sağlayabilir, mağduriyetiniz ve herhangi şahit olduğunuz bir olay ile ilgili bilgi aktarımı sağlayabilirsiniz. 2021 yılının yeni gündüz kuşağı programını sunan Fulya Öztürk karşılaşılabilecek tüm sorunlar için bir çözüm noktası olmak için çalışır ve insana değer veren yaklaşımı ile beğeni toplar.

Fulya İle Umudun Olsun whatsapp numarası 0536 451 95 64 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Program içeriğinde yardıma ihtiyacı olan herkese destek olunmaktadır. Programda görev alan uzman kadro ile olaylar tüm yönleri ile değerlendirilir. Adli sürece bir nebze de olsa ekip çalışması ile katkı sağlanır. Yayınlandığı ilk bölümlerden itibaren izleyicilerin dikkatini çeken program, Fulya Öztürk’ün araştırmacı gazetecilik tecrübeleri ile kaliteli bir düzeyde ilerler. Whatsapp hattı ile bağlantı kurarak bir form doldurup programa başvuruda bulunabilirsiniz.

Fulya İle Umudun Olsun İhbar Hattı

Çaresizlik içerisine düşen insanların bir çıkış yolu aradıkları bu program ile bir nebze de olsa umut verilir ve olaylar hakkında çözüm üretilir. Fulya Öztürk uzun yıllara dayanan gazetecilik geçmişi ile haber kaynağı olmanın kurallarının bilincinde, prensiplerin dışına çıkmadan gündüz kuşağı programına devam eder. Vakaların değerlendirilir, adli makamlarca yürütülen sürece delil ve şahitler ile katkı sağlanır. Ya da adli makamlara intikal etmemiş olayların ilgili mercilere iletilmesi sağlanır. Mağdurlara yaklaşım mahremiyet kuralları dışına çıkmaz ve Fulya Öztürk’ün habercilik anlayışı ile kaliteli bir içerik kazanır.

Fulya İle Umudun Olsun ihbar hattı 0539 388 28 38 nolu telefon aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İhbar Hattı : 0 (539) 388 28 38
Canlı Yayın Telefon Numarası : 0 (536) 451 95 64-66

Arama Terimleri: Fulya İle Umudun Olsun iletişim bilgileri, Fulya İle Umudun Olsun telefon no, Fulya İle Umudun Olsun irtibat tel, Fulya İle Umudun Olsun canlı destek, Fulya İle Umudun Olsun müşteri temsilcisi, Fulya İle Umudun Olsun şikayet hattı, Fulya İle Umudun Olsun müşteri hizmetleri numarası, Fulya İle Umudun Olsun çağrı merkezi numarası, Fulya İle Umudun Olsun çağrı merkezi, Fulya İle Umudun Olsun müşteri hizmetleri direk bağlanma, Fulya İle Umudun Olsun telefon numarası, Fulya İle Umudun Olsun iletişim numarası, Fulya İle Umudun Olsun iletişim adresi, Fulya İle Umudun Olsun mail adresi, Fulya İle Umudun Olsun whatsapp numarası