Bu makalede Masterchef telefon numarası ve Masterchef iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Masterchef iletişim adresi, Masterchef mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Masterchef whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Masterchef Türkiye Telefon Numarası

Dünyanın her yerinde çok farklı demografik kesimden insanların televizyon başında en çok izledikleri ve kimi zaman aile bireylerini bir araya toplayan programların başında yarışma programları geliyor. Nitekim ülkemizde de uzun yıllardır devam eden farklı konseptlerde yarışma programları bulunuyor. Onlardan bir tanesi de yabancı bir yarışma programının formatının alınarak Türkiye’ye uyarlaması olan  Masterchef Türkiye  isimli yarışma programıdır.

Masterchef telefon numarası 0212 987 30 70 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Yarışmanın adından da net bir biçimde anlaşılabileceği gibi bu bir yemek yarışması programıdır. Yarışmanın orijinal formatının adı Masterchef UK olup, orijinal format İngilizlere aittir. Uzun yıllardır yarışma İngiltere’de devam etmektedir. Yarışmanın büyükler için olan formatı dışında bir  de Masterchef Uk Junior isimli yarışması vardır. Bu programda da büyükler yerine çocuklar yarışmaktadır. Aynı format ülkemizde de Masterchef Türkiye Çocuklar olarak yayınlanmaktadır.  Masterchef Türkiye telefon numarası 0(212) 987 30 70’dır.

Masterchef Türkiye İletişim Numarası

Üstte verilen bu bilgilerden sonra biraz daha Masterchef Türkiye  hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgiler verilebilir: Masterchef Türkiye ilk olarak bundan tam 10 yıl önce yani 2011 senesinde ülkemizin en önemli sunucularından bir tanesi olan Öykü Serter sunumu ile yayınlanmış ama istenen başarıyı elde edemediği için uzun soluklu olamamıştır.  Yarışmanın o dönem için yayınlanmış olduğu tv kanalı Show TV kanalıdır. Aradan yıllar geçtikten sonra bu sefer 2018 senesinde Masterchef Türkiye sadece ülkemizin değil dünyanın da en önemli medya patronlarından bir tanesi olan Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu kanallardan bir tanesi olan TV8 kanalında yayınlanmaya başlamıştır. O günden bugüne kadar artan bir başarı ile yoluna devam etmektedir. İlk başlarda kısa süren yarışma programı bugün artık altı ayı aşan bir zaman diliminde devam etmektedir. Bunun yanı sıra yarışma programının Masterchef Türkiye Çocuklar yarışması ise yine Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu dijital platform olan Exxen platformunda yayınlanmış ve oldukça ses getirmiştir.

Masterchef iletişim numarası 0212 987 30 70 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Masterchef Türkiye  iletişim numarası 0(212) 987 30 70 olup bu numara üzerinden program ile mesai saatleri içinde gerekli iletişim sağlanmaktadır. Bu numara üstte verilen numara ile aynı numaradır.

Masterchef Türkiye İletişim Adresi

Masterchef Türkiye Acun Ilıcalı’nın Survivor Türkiye yarışma programında da birlikte yol aldığı İrem Kanan ve Bilgin Aslan ekibi tarafından hazırlanmaktadır.  Şu ana kadar 388 bölüm yayınlanmıştır. Yarışma orijinal formatına yani aslına sadık kalarak yoluna devam etmektedir. Yarışmada üç adet sunucu vardır. Bunlar Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dır. Yarışma bu yıl dördüncü senesindedir. Son üç yıldır yarışma programında Danilo Zanna yer alır iken ilk yıl yarışmada yer alan şef Hazer Amanidir.  Hazer Amani ilk sene sonrasında kendisinin de ifade ettiği nedenlerden ötürü yarışma programından ayrılmış ve yerine İtalyan Danilo Zanna gelmiştir. Hemen bu bağlamda şunu ifade etmek gerekir ise 2013 senesinde özel nedenler ile ülkemize gelen Danilo Zanna insanların karşısına bu yarışma programı öncesi Gupse Özay’ın çok ses getiren filmi Görümce’de yer alarak çıkmış ve oyunculuğu da çok beğenilmiş tır. Ayrıca çok sayıda reklam filminde de oynamıştır.  Yarışmada sempatikliği ve konuşması ile herkesin  sevgilisi olmuş durumdadır. Kendisi programda İtalyan yemekleri yapmakta ve bu noktada Masterclassda dersler vermektedir.

Masterchef iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0212 987 30 70 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Yarışmanın bir diğer jürisi olan Somer Sivrioğlu Avustralya’da adından çok söz ettiren Türk yemeklerine farklı yorumlar katan Efendy isimli restoranı başta olmak üzere Avustralya’da bulunan fine dining restoranları olan,bolca ödül alan bir şeftir. Aynı zamanda annesi de ülkemizin en önemli aşçılarından bir tanesidir. Yine Avustralya’da bir dönem televizyon programları yapmıştır. Exxen platformunda sunduğu ayrıca bir de farklı konseptte kadınlara yönelik olan programı vardır. Kendisi yakın zamanda ülkemizde de bir restoran açmak için çalışmalara başlamış durumdadır. Somer Sivrioğlu’nun yemek alanında kitapları da vardır.

Aralarında yaş olarak en büyük olan Mehmet Yalçınkaya tam anlamı ile bu işe en alttan yani bulaşıkçı olarak başlamıştır. Sektöre 14 yaşında giren Mehmet Yalçınkaya uzun yıllar çok önemli restoranlarda çalıştıktan sonra 2 sene önce MYK Gastro Arena  isimli bir eğitim yeri,  sonrasında ise MYK Restorantı açmıştır. Burada da ekibi ile çok başarılı işlere imza atmaktadır.

Masterchef Türkiye iletişim adresi  ise şu şekildedir:  Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No:29 Sarıyer / İstanbul

Masterchef Türkiye Mail Adresi

Üstte verilen bu bilgilerden sonra şimdi biraz da yarışmanın formatı hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgiler verilebilir: Yarışmaya başvuru zaman dilimi içinde aşçılar ya da bu yarışma programında olmak isteyen herkes sınırlama olmaksızın başvuru yapabilmektedir. Yapılan çok sayıda başvuru Masterchef Türkiye yapım ekibi tarafından incelendikten sonra elemeyi geçen adaylar  ile ikinci aşamaya geçilmektedir. İkinci aşamada jürinin karşısında arkada ön hazırlıklar yapıldıktan sonra 10 dakika içinde yemek yapması istenir. Burada yarışmacısının bıçak kullanımı, stres yönetimi gibi durumlarına ve elbette yemeğin lezzetine bakılıyor. Bu aşamadan sonra üçüncü aşamada da ikili elemeler yapılıyor. Bu elemeleri de geçen adaylar  artık gruplar halinde yarışıyor ve her gün bir yarışmacı günün birincisi olarak ilk onaltı kişi arasına girmeye hak kazanıyor. Yedekler de belirlendikten sonra ilk 16 ile yarışma başlıyor.

Masterchef mail adresi izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Masterchef Türkiye mail adresi şudur:  izleyicitemsilcisi@tv8.com.tr. Bu mail adresine program ile ilgili her konuda elektronik posta yollanabilmektedir.

MasterChef Türkiye Başvuru Formu

İlk gün takım oyunu oynanıyor. Takımlar ve kaptanlar belirleniyor. İkinci ve üçüncü günler iç çekim olurken son çekim dış çekim olarak gerçekleşiyor. Sonrasında son beş yarışmacıdan sonra yarışma bireysele dönüyor. Son dört kişi ise üzerinde adı yazılı olan önlüğü giymeye hak kazanıyorlar. Akabinde yani yarışmanın finalinde büyük ödül olarak Masterchef Türkiye kupası ve para ödülü veriliyor.  Ayrıca yarışmanın ilk haftalarında dünyada yer alan formatında olduğu gibi masterclass yapılıyor. Burada da her bir jüri üyesi kendi alanında teknik bilgilerini yarışmacılara aktarıyor. İşin püf noktalarını öğretiyor.

Masterchef başvuru formu için bu linki kullanabilirsiniz.

Masterchef Türkiye’de sıra ile şu ana kadar kazanan kişiler şunlardır: İlk sene Uğur Kardaş olmuştur. İkinci senenin kazananı zorlu geçen bir final mücadelesi sonrası Cemre Uyanık olmuştur. Üçüncü senenin kazananı ise yine aralarında hem dostluk hem de sıkı bir rekabet olan iki yarışmacı arasında geçmiş kazanan ise Serhat Doğramacı olmuştur.

Bugün yarışmaya katılan tüm yarışmacılar son derece iyi bir noktadadır. Masterchef Türkiye yarışmacılarına son derece önemli kapılar açmaktadır. Bu sene ise kimin kazanacağı büyük bir merakla beklenmektedir.

 Masterchef Türkiye Whatsapp Numarası

Son olarak Masterchef Türkiye whatsapp numarası nedir merak edenler için hemen açıklamak gerekir ise firmanın whatsapp numarası  0549 890 88 88 olup, büyük bir olasılık ile 2022 yılının Mayıs ayında başlayacağı düşünülen programa yarışmaya katılmak isteyen kişilerin başvuru için kısa videoları 27 Aralık tarihi itibarı ile alınmaya başlamıştır.

Masterchef whatsapp numarası 0212 987 30 70 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Bilindiği gibi Masterchef Türkiye 2021 senesinde Haziran ayında başlamıştır ve Ocak ayında bitecektir. Ülkemizin bu bağlamda 2021 senesi itibarı ile en uzun süre kesintisiz olarak devam eden yarışma programıdır. Bilindiği gibi Covid-19 sürecinde yarışma programı başvuruları videolu olarak almaya başlamıştır. Öncesinde başvurular doğrudan yapılmıştır.

Arama Terimleri: Masterchef iletişim bilgileri, Masterchef telefon no, Masterchef irtibat tel, Masterchef canlı destek, Masterchef müşteri temsilcisi, Masterchef şikayet hattı, Masterchef müşteri hizmetleri numarası, Masterchef çağrı merkezi numarası, Masterchef çağrı merkezi, Masterchef müşteri hizmetleri direk bağlanma, Masterchef telefon numarası, Masterchef iletişim numarası, Masterchef iletişim adresi, Masterchef mail adresi, Masterchef whatsapp numarası