Bu makalede Avea telefon numarası ve Avea iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Avea iletişim adresi, Avea mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Avea whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avea Telefon Numarası

Avea mobil operatörü, Türk Telekom bünyesinde kurulmuş GSM operatörüdür. Avea’nın ilk kuruluş tarihi, 19 Şubat 2014 yılında gerçekleşmiştir. Daha sonra 26 Ocak 2016 tarihinde, faaliyetlerinin tamamını, ana şirketi olan Türk Telekom’a aktararak şirketi kapatmıştır. Avea GSM operatörü, Aycell ile Aria isimli şirketlerin bir araya gelerek oluşturduğu bir şirkettir.

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olarak, çalışmalarını sürdürmektedir. 2016 tarihinde Türk Telekom bünyesi altında satın alınmıştır. Satın alındığından itibaren Türk Telekom alt yapısında olduğu gibi internet ağı, faturalı ve faturasız mobil hatlar üretmeye başlamıştır. Bu süreç içerisinde Avea adı altında kurulan şirket tamamen fesih ederek, Avea markasını sona erdirmiş ve adını Türk Telekom olarak değiştirmiştir.

Avea telefon numarası 444 1 444 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de alt yapı, internet hizmetleri, sabit telefon gibi bilişim hizmetleri verdiği sırada, Avea ile mobil ağ operatörlüğü sektörüne giriş yapmıştır. Bu sayede yoğun bir ilgi görerek, en çok tercih edilen GSM operatörü olmayı başarmıştır. Ayrıca Avea Türkiye’de 1800 Mhz operatörü konusunda tek olması ile ününü kazanmıştır. Avea telefon numarası 444 1 444 irtibat numaralarını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin bütün illerine ve kasabaları ile köylerine operatör hizmeti sağlayarak mobil ağ sektörü üzerinde oldukça rağbet görmeyi başarmıştır. Aynı zamanda bütün illerde, kasabalarda ve köylerde, mobil ağ alt yapı sorunu yaşayan kullanıcılarının sorunlarını çözmek üzere, ilk müşteri iletişim merkezini kurmayı başarmıştır. Avea’nın telefon numarası 444 1 444 arayarak iletişime geçtiğiniz taktirde size her türlü konuda yardımcı olunmaktadır.

Avea İletişim Numarası

Avea iletişim numaralarını arayarak sorunlarınızı kısa zamanda çözüme ulaştırabileceğiniz irtibat numaralarıdır. Bunun için iletişim numarası, 500 444 1 500 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca 444 1 444 telefon numarasını arayarak irtibata geçebilirsiniz. Avea iletişim numarasını arayarak sorunlarınızı, şikayetlerinizi, isteklerinizi ve aklınıza takılan sorularınızı sorabilirsiniz.

Avea Türkiye’nin bütün bölgelerinden çekme iddiasıyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda Avea’nın uluslararası hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Avea operatör kullanıcıların şebeke ve bağlantı sorunları ile internet ve mobil problemlerini sorup öğrenebilirsiniz. Bu gibi konularda sorunlarınızı dile getirerek kısa zaman içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Avea iletişim numarasını kullanarak, paketlerle ilgili bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda teknik destek hizmeti de alabileceğiniz bir hizmet alt yapısına sahiptir.

Avea iletişim numarası 444 1 444 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Avea mobil kullanıcısı olarak, faturasın ya da faturalı hat tarifesi üzerinden, bütün iletişim kanalları üzerinden 9333 sesli yanıt servisi numarasını arayarak, dilediği kişiye sesli yanıt mesajı gönderebilmektedir. Bu uygulama tarife üzerine ücretlendirmeye tabidir. Fakat Avea mobil kullanıcıları için, anında sesli yanıt özelliğiyle iletişim sağlanabilir. Sesli yanıt özelliğini günün her saatinde kullanmak mümkündür.

Avea kısa mesaj ile müşteri iletişim merkezine bağlanarak, iletişim kurulabilir. Müşteri hizmetleri iletişim merkezine SMS atarak ulaşmak için, ‘’YARDIM’’ yazarak bir boşluk bırakmak ve bil talebi/mesaj bilgisi yazmak yeterlidir. Bu mesajın 6616’ya kısa mesaj atılarak, müşteri hizmetlerine mesaj bırakma işlemi tamamlanmış olur. Müşteri hizmetleri, mesajınıza kısa zamanda dönüş yaparak, sorunlarınızla ya da sorularınıza çözüm bulacaktır.

Avea İletişim Adresi

Avea iletişim adresleri ile haftanın 7 günü 24 saat hizmet alabilmeyi mümkün hale getirmiştir. Avea iletişim adresleri üzerinden, servislerle ilgili daha fazla ayrıntıya sahip olabilirsiniz. Sorularınıza ve sorunlarınıza yanıt bulmak ve çözüme kavuşturmak için 500’ü tuşlayarak, iletişim adreslerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için iletişim adresi 500 444 1 500 müşteri hizmetleri numarasını tuşlayabilirsiniz.

Avea telefon numarası olan 444 1 444 iletişim numarasını tuşlayarak işlemlerinizi yerine getirmenizi sağlamaktadır. Online işlemler için iletişim adresi Türk Telekom’un resmi internet adresidir. Türk Telekom sayfasının sağ tarafına online işlemler menüsüne tıkladığınız zaman, işlemlerinizi yapmaya imkan tanır.

Avea iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 444 1 444 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Avea ile doğrudan iletişime geçmek için, 444 1 444 ya da 444 5 444 telefon numaralarını arayabilirsiniz. Çağrı merkezini aradığınızda karşınıza çıkan, sesli yanıt servisi ile 1-3-1-4 tuşlarına bastığınız zaman, sizi anında müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.  Bu yöntem sayesinde telefon sesli yanıt servisinde uzun süre vakit geçirmeden müşteri hizmetlerine bağlanırsınız.

Avea’nın sosyal hesapları üzerinden bütün Avea müşterilerine özel, aktif olarak destek sağlamaktadır. Sosyal hesaplarınıza giriş yaparak, Facebook, Instagram, Twitter ya da diğer farklı platformlar üzerinden iletişim kurarak cevap alabilirsiniz. Avea hattınızla ilgili tarife, paket servisleri, televizyon, telefon, internet, bireysel ve kurumsal hizmetler gibi birçok alanda şikayet talebi oluşturabilirsiniz.  Şikayetleriniz arasında kurumsal ve bireysel olarak, personel hakkında ya da hizmetler hakkında şikayet talebi oluşturulmasına olanak tanımaktadır. Bunun için izlenmesi gereken yol;

Avea, kurumsal şikayet hattı ya da Avea bireysel şikayet hattı üzerinden şikayet taleplerinizi oluşturmanızı sağlamaktadır. Bu bağlantı adreslerini kullanarak, sorularınızı sorunlarınızı ve şikayetlerinizi belirtmeniz sağlanmaktadır.

Avea Mail Adresi

Avea kullanıcılarının merak ettiği konular arasında iletişim bilgileri yer almaktadır. Müşteri hizmetleri ile ilgili sormak istediğiniz soruları ve teknik aksaklıkları mail üzerinden sorarak bilgi edinmenizi sağlar. Hattınızla ilgili ya da kişisel bilgilerin korunması amacıyla, hattınızla ilgili diğer merak ettiğiniz konuları mail üzerinden öğrenmenize olanak tanımaktadır. Avea teknik destek almak için burayı tıklayınız resmi internet sitesi linkini kullanabilirsiniz.

Avea veya Türk Telekom, mobil ya da internet kullanıcı olanlar, teknik destek hizmetlerinden veya paketler ve tarifelerle ilgili bilgi edinmek istemektedir. Tarife değişikliği ya da teknik desteklerden faydalanmak için Avea’nın birçok yöntemi bulunmaktadır.

Avea mail adresi iletişim@turktelekom.com.tr nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avea mail adresine başvuruda bulunarak teknik desteklerden faydalanarak, sorunlarını çözümleyebileceğiniz mail adresi  iletişim@turktelekom.com.tr‘dir. Ayrıca Avea’nın müşterileri için iki farklı iletişim numarası bulunmaktadır.

Avea bireysel müşteri hizmetleri numarası: 444 1 444 ile bireysel telefon numaralarınızla ilgili soru ve sorunlarınızı yöneltebilirsiniz.

Avea kurumsal müşteri hizmetleri numarası: 444 5 444 iletişim numarasını kullanarak, kurumsal hattınızla ilgili sorularınızı ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir ve destek ekiplerinden   faydalanabilirsiniz.

Avea WhatsApp Numarası

Avea Whatsapp numarası ile müşterilerine daha kolay iletişime geçebilmek ve sorunlarına kısa zamanda çözüme üretmek için, birkaç telefon numarası birleştirmiştir. Bu iletişim numaraları ile anında soru ve sorunlarınıza çözümler üretilmektedir. Avea Whatsapp numarası ile mobil ve internet kullanıcıları kolay şekilde ulaşım sağlayarak, anında iletişim kurmaktadır.

Avea Whatsapp uygulaması, operatör müşterileri ile anlık görüşmeler sağlayarak, sorunlarına çözümler sunmaktadır. Bu sayede bütün taleplerinize cevap vererek müşterilerini memnun etmektedir. Çağrı merkezi numaraları, bireysel işlemler ve kurumsal işlemler olarak iki farklı kategoride hizmet verilir. Böylece kurumsal işlemler ile bireysel işlemler maddi olarak birbirinden ayrılmaktadır.

Avea whatsapp numarası 444 1 444 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Her iki şekilde de müşterilerin mağduriyet yaşamamaları açısından her iki hizmet için eşit ölçüde davranarak hizmetlerine devam etmektedir. Ayrım yapmaksızın bütün müşteri sorunlarıyla ilgilenebilmek için, Whatsapp numara uygulaması ile müşterilerin kısa zamanda ulaşabilmesi adına uygulamayı başlatmıştır.

Avea operatörleri ile ilgili her konuda 7/24 hizmet vererek müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Avea müşteri hizmetleri hizmetlerini hatlı cep telefonları üzerinden ulaşmak için, 444 1 500 iletişim numarasını arayarak ulaşmanızı sağlamaktadır. Avea faturalı hatlar üzerinden 500’lü aramalarda, Avea müşteri hizmetleri ile ilgili aramalar faturalı ve faturasız hat ücretlendirmeleri kendi tarifeleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Müşteri İletişim Merkezi
Telefon Numarası :444 1 444 / 444 5 444 (KMH)
SMS: 6616 (Mesaj No) – “YARDIM (boşluk) Bilgi Talebiniz” (Mesaj Metni) (ÖRN: YARDIM Ofise gitmeden fatura tebligat adresimi değiştirebilir miyim?)
Faks İrtibat Hattı : 0 312 306 07 32

Genel Müdürlük Adresleri
Ankara
Adres Bilgisi : Turgut Özal Bulvarı 06103 Aydınlıkevler Ankara
Faks Hattı : +90 312 306 07 32

İstanbul
Gayrettepe
Adres Bilgisi : Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. No:40 Gayrettepe Beşiktaş İstanbul

Güneşli
Adres Bilgisi : Bağlar Mah. Yalçın Koreş Cad. Fidan Sk. Erdinç İş Merkezi No: 1 34209 Güneşli / İstanbul

Ümraniye Teknopark
Adres Bilgisi : Çakmak Mahallesi Balkan Cad No:49 Ümraniye / İstanbul

Acıbadem
Adres Bilgisi : Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi, No: 150, Acıbadem, Üsküdar / İstanbul

Arama Terimleri: Avea iletişim bilgileri, Avea telefon no, Avea irtibat tel, Avea canlı destek, Avea müşteri temsilcisi, Avea şikayet hattı, Avea müşteri hizmetleri numarası, Avea çağrı merkezi numarası, Avea iletişim numarası, Avea çağrı merkezi, Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma, Avea telefon numarası, Avea iletişim numarası, Avea iletişim adresi, Avea mail adresi, Avea whatsapp numarası