Bu makalede Nihat Hatipoğlu telefon numarası ve Nihat Hatipoğlu iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Nihat Hatipoğlu iletişim adresi, Nihat Hatipoğlu mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Nihat Hatipoğlu whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Telefon Numarası

14 Ocak 2011 yılından beri cuma günleri ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programı ülkemizde en çok sevilen ve tercih edilen televizyon programları arasında bulunmaktadır. Program genel olarak dini sohbetlerden oluşmaktadır. Özellikle Ramazan Ayı zamanların inanılmaz derecede reytinglere ulaşan program, insanlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Programın en sevilen bölümleri arasında soru cevap kısmı yer almaktadır. İnsanlar dini konular hakkında Nihat Hatipoğlu’na dilediğince soruları yöneltiyor ve Nihat Hatipoğlu da elinden geldiğince güzel cevaplar veriyor. Ramazan ayı dışında da her cuma saat 06:00 da yayınlarına devam eden program çok sevilmekte ve ilgiyle takip edilmektedir.

Nihat Hatipoğlu telefon numarası 0554 888 61 08 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Program içerisinde özellikle İslam dini ve İslam dini için mücadele vermiş isimler, peygamberler ve büyük zatların hayatı ve yaşadığı tecrübeler anlatılmaktadır. Programın yönetmenliğini Yunus Nihat Özcan üstlenmektedir. Yaklaşık 90 dakika süren program hala yayın hayatına devam etmekte ve insanlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Programın reyting seviyelerini üst sıralara çıkardığı Ramazan Ayı boyunca sahur yayınları da yapılmaktadır. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programına telefon numarası ve benzeri iletişim yolları ile ulaşabilmektesiniz. Programın telefon numarası 0 554 888 61 08’dir. Bu telefon numarası ile Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programıyla iletişim kurabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Programa yoğun ilgiden dolayı her gün binlerce soru gelmektedir. Siz de rahatlıkla sorularınızı yöneltebilmektesiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Numarası

Nihat Hatipoğlu, Türk televizyon tarihi açısından önemli programlara imza atmış değerli bir şahsiyettir. Dini sohbet alanında zirveyi kendisi taşımaktadır. Yaptığı programlar sayesinde insanlar tarafından çok sevilen bir insandır. 11 Mayıs 1955 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Çok yönlü bir kişilik olarak hem akademisyen hem ilâhiyatçı ve aynı zamanda Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde rektör olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Akademik kariyerinin yanında televizyon konusunda da başarılı bir geçmişe sahip olan Nihat Hatipoğlu, uzun zamandan beri ATV ekranlarında dini programlar yürütmektedir.

Nihat Hatipoğlu iletişim numarası 0554 888 61 08 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Bu programlarda dini sohbet ve insanların İslamiyet hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını veren Nihat Hatipoğlu, halk tarafından oldukça sevilmiş ve uzun zaman boyunca bu sevgiyle beraber yoluna devam edebilmiştir. Halen çalışmalarını sürdüren Nihat Hatipoğlu haftalık yayınlar ile televizyon hayatına devam etmektedir. Ramazan ayında oldukça fazla reyting toplayan program, sahur zamanı da yayına devam etmektedir. Ramazan ayı boyunca insanların manevi ihtiyaçlarını gidermek için uzun zamandan beri hizmetlerine devam eden Nihat Hatipoğlu, alanında en başarılı televizyonculardan birisidir. Nihat Hatipoğlu’nun sunduğu programa rahat bir şekilde iletişim sağlayabilmektesiniz. Programın iletişim numarası 0 554 888 61 08’dir. Bu numara sayesinde kolay bir şekilde iletişim haline geçebilirsiniz.  Dini konularda aklınıza takılan ve Nihat Hatipoğlu gibi alanında başarılı isimlerden yardım almak istiyorsanız programa ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu İletişim Adresi

Dini sohbet havasında geçen programı öne çıkaran faktörlerin başında insanlarla kurduğu samimi iletişim gelmektedir. İnsanların tüm sorularına cevapları bulabildikleri program, Nihat Hatipoğlu’nun samimi ve güler yüzü sayesinde insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmeye devam ediyor.  Sizler de Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programının iletişim adresleri ile programa ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Programa ulaşabilmenin farklı yöntemleri vardır. Bu yöntemlerin en başında gelen yöntem programın telefon numarasını kullanmaktır. Telefon numarasını arayarak kolay bir şekilde iletişim kurabilme şansına sahipsiniz. Nihat Hatipoğlu ile görüşebilmenin bir diğer yöntemi de Ramazan Ayı boyunca program halka açık yapılmaktadır. Ramazan ayı boyunca halka açık alanda çekimlerine devam edilen programa katılabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0554 888 61 08 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu’nu daha yakından takip etmek için sosyal medya hesaplarından takip edebilmektesiniz. Nihat Hatipoğlu’nun Instagram adresi @nihathatipoglu’dur. Twitter adresi ise @hatipoğlu üzerinden de kendisine ulaşılabilir. Bu sosyal medya hesapları ile Nihat Hatipoğlu’nu daha yakından takip edebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programının iletişim numarası ise 0 554 888 61 08’dir. Verilen iletişim adresleri ile programa ulaşabilir ve almak istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Aklınıza takılan din temelli soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Uzun zamandan beri dini sohbetler ile insanların manevi açlığını gideren Nihat Hatipoğlu’na sorularınızı sorma fırsatını yaşayabilirsiniz. Böylece aklınızdaki sorularınızın cevaplarını bulabilir ve Nihat Hatipoğlu ile görüşme şansını yakalayabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Mail Adresi

Akademisyen, rektör ve ilahiyatçı olan Nihat Hatipoğlu’na mail yoluyla da iletişim sağlayabiliyorsunuz. İletişim konusunda hem kendisi hem de programı insanlara kolaylıklar sunmaktadır. Nihat Hatipoğlu’na mail adresi yoluyla ulaşmak istediğiniz vakit bilgi@nihathatipoğlu.com adresine mail atabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için kişinin kendi adında sitesi bulunmaktadır. Sizler de Nihat Hatipoğlu’nun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Siteye ulaşmak için tarayıcınıza nihathatipoğlu.com yazmanız yeterli olacaktır. Uzun zamandan beri din alanında televizyon programları yaparak insanlar tarafından çok fazla sevilen Nihat Hatipoğlu’nun resmi sitesine girerek birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu mail adresi bilgi@nihathatipoğlu.com nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çok uzun zamandan beri ATV ekranlarında sunmaya devam ettiği Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programı hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Programa telefon numarası ile bağlanmak için de alternatif yollarınız bulunmaktadır. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programına 0 554 888 61 08 telefon numarası ile bağlanabilir ve görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizler de her hafta ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden programa kolaylıkla ulaşabilir ve Nihat Hatipoğlu’na sorularınızı ulaştırabilirsiniz. Gerekli yoğunluk giderildikten sonra geri dönüşleri elde edebilirsiniz. Ramazan Ayı boyunca programının yoğunluk seviyesi ve telefon trafiği çok daha fazla artmaktadır. Bu dönem ulaşım çok daha zor olsa da yine de iletişim kurabilme şansına sahipsiniz. Yukarıda verilen telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu Whatsapp Numarası

Özellikle Ramazan ayında çok fazla ilgi gören Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programına Whatsapp üzerinden ulaşmak da mümkündür. Sadece Ramazan ayında değil diğer tüm aylar da programlarına devam eden Nihat Hatipoğlu, ülkemizde alanındaki en iyi televizyon programcılarındandır. Sizler de Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programa Whatsapp üzerinden ulaşmak ve sorularınızı sormak istiyorsanız 0 554 888 61 08 numaralı telefon numarası üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yayınlandığı dönem çok fazla insan tarafından seyredilen programa sizler de kolay bir şekilde bağlanabilir ve Nihat Hatipoğlu’na iletmek istediğiniz soruları iletebilirsiniz.

Nihat Hatipoğlu whatsapp numarası 0554 888 61 08 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Hz. Muhammed’in hayatı, İslam dininin kuralları ve gelenekleri, dinin insan hayatındaki önemi ve şartlılığı gibi konular hakkında aklınıza takılan herhangi bir soruyu Nihat Hatipoğlu’na iletebiliyorsunuz. Akademisyen, ilahiyatçı ve Rektör gibi akademik kimliği de bulunan Nihat Hatipoğlu engin bilgileri ile sizlere yardımcı olacak ve doğru yol hakkında sizlere ipuçları gösterecektir. İslami ilimler alanında kendisini çok iyi bir şekilde geliştiren Nihat Hatipoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan programı sayesinde bu bilgilerini insanlar ile paylaşmaktadır. Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programına iletişim yollarının başında Whatsapp gelmektedir. Whatsapp sayesinde kolay bir şekilde programa katılım sağlayabilmektesiniz. 0 554 888 61 08 telefon numarasına göndereceğiniz sorular ile programa katılım sağlayabilirsiniz. Dini konularda bilmek istediğiniz, merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru programından ulaşabilirsiniz. Mail, Whatsapp, telefon numarasını arayarak programa katılım sağlayabilmektesiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İrtibat Telefon Numarası : 0 554 888 61 08

E Posta Mail Adres Bilgisi : bilgi@nihathatipoğlu.com

Arama Terimleri: Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri, Nihat Hatipoğlu telefon no, Nihat Hatipoğlu irtibat tel, Nihat Hatipoğlu canlı destek, Nihat Hatipoğlu müşteri temsilcisi, Nihat Hatipoğlu şikayet hattı, Nihat Hatipoğlu müşteri hizmetleri numarası, Nihat Hatipoğlu çağrı merkezi numarası, Nihat Hatipoğlu iletişim numarası, Nihat Hatipoğlu çağrı merkezi, Nihat Hatipoğlu müşteri hizmetleri direk bağlanma, Nihat Hatipoğlu telefon numarası, Nihat Hatipoğlu iletişim numarası, Nihat Hatipoğlu iletişim adresi, Nihat Hatipoğlu mail adresi, Nihat Hatipoğlu whatsapp numarası