Bu makalede Gano Excel telefon numarası ve Gano Excel iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Gano Excel iletişim adresi, Gano Excel mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Gano Excel whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gano Excel Telefon Numarası

Gano Excel telefon numarası ile istediğiniz konuda yardım alıp yeterli bilgiye ulaşıp firma ile görüşebilirsiniz. Firma telefon numarası resmî sitesinde yayınlanmıştır. Bu şirket network marketing sistemi ile çalışan ünlü ve köklü şirketlerden birisidir. Malezya merkezli kurulan doğrudan satış şirketidir. 1983 yılında temelleri atılan bu şirket 12 yıllık uzun süren AR-GE çalışmalarının sonucunda 1995 yılında Leow Soon Seng tarafından kurulmuştur. Seng kendini ganoderma bağışıklık bilimine adamıştır.

Satılan ürünler ilaç veya bir hastalığın tedavisinde kullanılacak şeyler değildir. Kişisel bakım ve takviye edici gıdalardan ibarettir. Bu firma sadece birinci sınıf bitkisel ürünler üretmekte ve dağıtımını yapmaktadır. Ürünler bağışıklık sistemini güçlendirir, antioksidan içerir. Ürünler hem sağlığınızı korur hem güzelleştirir. Ürünlerin üretildiği ana madde ‘ganoderma lucidium’ çok doğal bir ortamda yetişmektedir. Ürünler Malezya’nın Kedah eyaletinde firmanın kendi çiftliklerinde özen ve titizlikle üretilmektedir. Üretimi sağlandıktan sonra marka ile evlerimize kadar gelmektedir.

Markanın ürünleri bitkisel katkı olarak sadece kırmızı reishi ile zenginleştirilmiş gıda ve hijyen kategorisinde yer almaktadır. Marka bünyesinde cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, sabun, diş macunu, gıda takviyeli kapsüller, farklı tatlarda kahve ve içecekler, ev ürünlerini barındırır. Şirket büyük bir vizyona sahiptir, yeniliklere açık bir firmadır.

Gano Excel telefon numarası 0216 545 21 01 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

4000 yıldan fazladır Ganoderma Lucidium (kırmızı reishi) dünyanın gizli bir hazinesi idi. Şirket ürünlerini, antik dönemde ‘Bitkilerin Mucizevi Kralı’ olarak bilinen Ganoderma Lucidium özlerinden ve keçi sütünden üretilmektedir. Ganoderma Lucidium, polipor mantarlarının bir cinsidir ve özellikle Uzak doğu ülkelerinde şifalı bitki olarak bilinir. Bir zamanlar sadece soylu ailelerin evinde bulunan bu şifalı bitki, firma tarafından herkese ulaşmaktadır. Türkiye’nin her yerine, bütün ürünlerin kargo ile gönderimi sağlanmaktadır. Kargo paketlemesi de gayet yeterli bir biçimdedir.

 Tel: (+90)216 545 21 01

Gano Excel İletişim Numarası

Şirket iletişim numarası da aynı şekilde resmi sitede yayınlanmıştır. İletişim numarasını arayarak aradağınız bilgi her ne ise cevaba kavuşturabilirsiniz. Firma Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir fakat Türkiye’de yeni bir marka olduğu için şimdilik 18 ana ürün ile çalışmaktadır, Malezya’da 100’ün üzerinde farklı ürünü bulunmaktadır. Firma ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında yüzde yüz yabancı sermaye ile yurt dışı merkezli başlamıştır. Bu ürünlerin 10 milyonun üstünde müşterisi vardır. Hala büyümeye ve sürekli olarak gelişmeye devam eden bir firmadır. Müşterilerinin sağlığını ve hassasiyetinin düşünerek çıkardığı kaliteli ürünler sayesinde çok tercih edilmektedir.  Gano Excel Türkiye kurucu ortakları Ayça & Nahsan Şimşek’tir.

Gano Excel iletişim numarası 0216 545 21 01 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Bu şirket ‘sağlık ürünleri sektöründe öncü marka olmak’ amacı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın en çok aranılan ve sevilen ürünlerinden birisi kahveler, çaylar ve sabunlardır. Kırmızı reishi özüyle harmanlanan kahveler tüketicinin hem damak tadına uyan aynı zamanda kahve zevkini tattıran ve sağlık yönünden korumayı amaçlayan ürünlerdir. Sabunlar ise yeni hücrelerin oluşmasını ve zarar görmüş dokuların onarımını sağlar, cildi nemlendirir, pürüzsüz bir cilt sağlar ve ölü deriden arındırır. Ürünün türüne göre iltihaplı sivilceler, lekeler ve akneler gibi cilt problemlerinde kullanılabilir. Sedef ve egzama için de özellikle önerilir. Gano özel formüllü diş macunu ise dişleriniz için en sağlıklı macunlardandır. Florür içermez ve boyut olarak diğer macunlardan büyüktür. Diş etini ve diş minesini kuvvetlendirir. Çay ve sabunun yani ürünlerin beraber kullanımı ile daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Nahsan Şimşek e-posta:  info@nahsansimsek.com

 Nahsan Şimşek Tel: 0543 763 45 47

Fax: (+90)216 545 21 01

Gano Excel İletişim Adresi

Şirket iletişim adresi merkezi bir yerdedir ve ulaşımı kolaydır.

Firmanın bugüne kadarki formülasyonunu keşfeden kimse olmamıştır. Firma en yenilikçi teknolojiyi kullanır. Yüksek kalitedeki ürünlerini tamamen doğal yöntemler ile üretir. Uzak doğu mucizesi kırmızı reishiyi her türlü ürün içinde gönül rahatlığı ile tüketebiliyoruz.

Gano Excel iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0216 545 21 01 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Firma günümüz çevre koşulları, hormonlu gıdalar, aşırı yağlı yiyecek tüketimi, dengesiz beslenme ve kötü yemek yeme alışkanlıklarından dolayı olan ve olabilecek sağlık problemlerine karşı bir çıkış yolu sunmuştur. Firma insanlara hem sağlık konusunda hem de olağan maddi gelirinden memnun olmayan bireylere fayda sağlayarak kendi işlerini kurmalarına imkân sağlar. Girişimcilere yararlı bir kişisel gelişim desteği sağlayan bu firma çalışanlarının motivasyonuna da büyük ölçüde önem verir.

İletişim adresi: Koşuyolu mahallesi, Koşuyolu caddesi, No:88-90, 34718, Kadıköy/İSTANBUL

Gano Excel Mail Adresi

Şirket e posta adresine her türlü şikâyet, talep, kargo sorunları, destek talepleri, prosedürler, ödeme işlemleri, öneriler, muhasebe hakkında bilgiler ve her türlü başka bilgiler için belirtilen gerekli posta adreslerine ulaşılması gerekmektedir. Bunların dışında ulaştığınız yerlerden sağlıklı bilgi almanız pek mümkün değildir.

Firma herkes için bağımsız ve faydalı iş imkânı sunuyor. Gano Excel sayesinde kendi bağımsız işinizi de kurabilirsiniz. Kendi bağımsız işinizi kurduktan sonra şirket ile büyüyebilirsiniz. Firma kazanç planı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bağımsız bir temsilci ile iletişime geçmeniz veya firmanın resmî sitesinden bilgi almanız sağlıklı olacaktır. Firma üyesi olduktan sonra, siteye girip gano hesabım kısmından gerekli bilgileri eksiksiz doldurduğunuz zaman hesabınıza erişim sağlayabilmeniz mümkündür.

Şirket, Gıda Güvenliği Güvence Sistemi, Helal Sertifikası, Sağlık Bilimleri Kurumu, Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı ve Biochem Hassa Teknoloji gibi pek çok daha belgeye ve izne sahiptir. Bu belgeler firmanın güvenilirliğini göstermektedir. Bu belgeler sayesinde ve ürünlerin kalitesi sayesinde insanları daha çok içine çeken bir markadır.

Gano Excel mail adresi info@ganoexcel.com.tr nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmanın amaçlarından biri ise bayilik ağının büyütülmesidir. Bayilik ağı büyüdükçe tüketici de artmış olur. Bayilik ağı büyütülürken modern yöntemlerin kullanılması önemlidir. Bu konuda sosyal medya öne çıkar. Müşteri satın aldığı ürün karşısında memnuniyetini yansıttığında, firmayı önerdiğinde firmanın prestiji artar. Bayilik adayları veya müşteriler için hızlı ve anlaşılır bir yoldur sosyal medya. Ürün tanıtımı veya satışında hedef kitleye ulaşmak için çok iyi bir yol olan sosyal medya üzerinden çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

E-posta;

Kayıt ve sipariş: online@ganoexcel.com.tr

Kargo takibi ve kargo sorunları: kargo@ganoexcel.com.tr

Etik politika ve prosedürler: etikilkeler@ganoexcel.com.tr

Prim ve muhasebe: operasyon@ganoexcel.com.tr

Diğer işlemler: info@ganoexcel.com.tr

Gano Excel Whatsapp Numarası

Gano Excel’in belli bir whatsapp numarası yoktur. Network marketing sistemi ile çalışmaktadır. Çeşitli sosyal mecralardan veya e ticaret platformlarından ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yukarıda verilen telefon numaralarından da ulaşabilme imkânınız vardır.

Firmaya bağlı ürünlerin satışını sağlayan bir sürü satıcı vardır. Çevrenizde bu işi yapanlar veya sosyal medya üzerinden satışını sağlayan arkadaşlarla görüşüp, size en uygun ürünü alıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünler hakkında fikir edinmek isterseniz ‘www.ganoexcel.com.tr’ resmî sitesine bakabilirsiniz.

Gano Excel whatsapp numarası 0216 545 21 01 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Firma diğer insanların gelişimine katkı sağlamakta ve firma bünyesine dahil olma konusunda yüksek motivasyonlu çalışmalar yapar. Firma bünyesindeki çalışanların gelişimine odaklı seminerler düzenler. Firma seminer takvimine internet sitesi üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu iş için istekli insanların adım attığı ve takım çalışmasına uygun bireyler ile çalıştıkça büyüyen firma sizden kişisel gelişim desteğini esirgemez.

Arama Terimleri: Gano Excel iletişim bilgileri, Gano Excel telefon no, Gano Excel irtibat tel, Gano Excel canlı destek, Gano Excel müşteri temsilcisi, Gano Excel şikayet hattı, Gano Excel müşteri hizmetleri numarası, Gano Excel çağrı merkezi numarası, Gano Excel çağrı merkezi, Gano Excel müşteri hizmetleri direk bağlanma, Gano Excel telefon numarası, Gano Excel iletişim numarası, Gano Excel iletişim adresi, Gano Excel mail adresi, Gano Excel whatsapp numarası