Bu makalede Haluk Levent telefon numarası ve Haluk Levent iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Haluk Levent iletişim adresi, Haluk Levent mail adresi numarası gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Haluk Levent whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Haluk Levent Telefon Numarası

Haluk Levent Türkiye’de en sevilen sanatçılar arasında yer alır. Müzikleri, sunuculuk deneyimleri ve yaptığı yardımlar ile her geçen gün daha çok bir hayran kitlesine ulaşmayı başarıyor. 1968 26 Kasım’da dünyaya gelen sanatçı İstanbul’da yaşamaktadır. Anadolu Rock ve Türk halk müziği tarzlarında söylemiş olduğu şarkıları bulunmaktadır. Gitar eşliğinde söylemiş olduğu pek çok şarkı bulunur. Son yıllarda yöneticiliğini yapmış olduğu AHBAP Derneği ile dikkat çekmektedir. Haluk Levent dokuz kardeşin sekizincisi olarak dünyaya gelmiştir. Lisans öğrenimine Karadeniz Teknik Üniversitesi ile başlayıp çeşitli alanlarda ve farklı üniversitelerde eğitim görmüştür. Ticarete atılan Haluk Levent işlerinde başarısız olunca Adana’dan ayrılarak kendini yollara vermiştir.

Haluk Levent telefon numarası 0552 802 19 04 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Haluk Levent yaptıkları işler ile pek çok kişinin sevgisini ve ilgisini çekmeyi başarmıştır. Çeşitli nedenlerle Haluk Levent’le iletişim kurmak isteyenler için iki farklı seçenek bulunur. AHBAP Derneği üzerinden Haluk Levent ile iletişime geçilebilmesi için aranması gereken numara 0552 802 19 04 şeklindedir. Gerek kişisel yardımlar için gerekse AHBAP Derneği’ne yönelik olarak yapılacak yardımlar için numaranın aranması mümkündür. Kendilerini kötü bir durumda bulan ve yardım almak isteyen kişiler için Haluk Levent geniş bir seçenek oluşturmaktadır. Gerek maddi gerekse manevi yardımların hepsi dernek üzerinden ihtiyaç sahipleri ile buluşturulabilir. Aynı zamanda çevresinde yer alan kişilerin yardıma ihtiyacı olduğunun düşünülmesi halinde ihtiyaç sahiplerine ihtiyaçların ulaştırılmasına yönelik olarak iletişim numaralarının aranması yeterli olur.

Haluk Levent İletişim Numarası

Sevilen sanatçı bazı şarkıları ile gündeme oturmuştur ve eski parçaları hala en çok dinlenen şarkılar arasındadır. Şarkıcılık hayatına Adana’dan ayrılıp kendini yollara attıktan sonra başlamıştır ve yaşadıklarının etkisini ilk albümüne yansıtmıştır. Sanatçının ilk albümü ‘Yollarda’ adıyla yayına alınmıştır. Türkiye’de pek çok şehirde dolaşarak şarkı söyleyen sanatçı kişilere sunduğu yardımlarına o zamanda devam ediyordu. Hasta bir kız çocuğunun tedavisi için sokaklarda dolaşarak şarkı söyleyen sanatçı elde ettiği para ile tedavi masraflarını karşılamayı başardı. 1992’de İstanbul şehrine gelen sanatçı çeşitli barlarda şarkı söyleyerek hayatına devam etti. Bugün en büyük başarıları arasında ise AHBAP Derneği ile yaratmış olduğu iyilik bulutu geliyor.

Haluk Levent iletişim numarası 0552 802 19 04 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Haluk Levent ile iletişime geçilmek için konser ve menajerlik adresleri kullanılabilmektedir. Müge Sözen’in menajerlik yapmış olduğu sanatçıya ulaşım sağlamak için mail adresi tercih edilebilir. Kişilerin düzenlemek istedikleri etkinliklerde Haluk Levent’in yer almasını istemesi halinde iletişim adresi değerlendirilebilir. Etkinliklerin iletilmesi halinde uygun bir tarih olarak belirlenirse geri dönüş sağlanarak etkinliğe yönelik olarak programlama yapılır. Gelen talepleri menajerinin değerlendirerek sanatçıya iletmesi ve takvimlerinde boş olan bir tarih için etkinliklerin değerlendirilmesi mümkündür. Haluk Levent ile hem konserler hem de etkinlikler için iletişime geçilebilmektedir. Bir programa konuk olarak katılması için sanatçının menajeri üzerinden bilgileri aktarması sağlanabilir.

Haluk Levent İletişim Adresi

Haluk Levent’in Türkiye’de çok sevilen bir sanatçı haline gelmesine yardımcı olan nedenler arasında kolay ve etkili bir şekilde iletişim kurulabilmesi yer alır. Sanatçı sosyal medya hesaplarından kendisine iletilen pek çok mesaja hızlı bir şekilde yanıt verir ve kişilerin isteklerini elinden geldiğince gerçekleştirir. Aktif olarak kullandığı hesaplara iletilen mesajları inceleyen sanatçı yardım elde etmek isteyen kişiler için ekstra olarak olanak sağlamaktadır. Sanatçıya hayranlık duyan kişilerin ise düğünlerine veya özel günlerine yönelik olarak sanatçıya ulaşması halinde sanatçı elinden geldiğince hayranlarını kırmamaktadır. Aynı zamanda öğrencilere yönelik olarak çeşitli yardımlarını sosyal medya hesaplarından sunarak 7’den 70’e herkesin sempati duyduğu içten bir sanatçı haline gelmiştir.

Haluk Levent iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0552 802 19 04 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Haluk Levent’in yaşam öyküsünde ise İstanbul’a gelmesi oldukça önemli bir noktayı oluşturur. 1990 yılında ilk albüm çalışmaları tam üç yıl sürdü ve 1993’te dinleyiciler ile buluşturuldu. Elde ettiği başarılar sonucunda devamlı olarak albümlerin yayınlanmasına devam edildi. Sanatçı gerek albümleri gerekse yardımları ile halk arasında dikkat çekmeyi başardı. 1999’da yaşanılan depremde sanatçı kendi yardım çadırlarının kurulmasına ve halka destek sunulmasında yardımcı olarak çalıştı. Haluk Levent Türkiye’de en çok konser veren sanatçılar arasında bulunur. Ancak sanatçı verdiği konserlerin çoğunda para almamıştır ve konserlerin gelirlerini ihtiyaç sahibi olan insanlar ile buluşturmuştur. Her konserinde hayranları Haluk Levent’i yalnız bırakmayarak onunla olmuştur.

Haluk Levent Mail Adresi

Haluk Levent ile iletişime geçmek için mail tercih edilebilecek olan seçenekler arasındadır. Haluk Levent’te çeşitli etkinlikler için başvuruda bulunulabilmesi için ‘haluklevent@mugesozen.com.tr’ adresi kullanılabilmektedir. Kişilerin iletmek istedikleri tüm bilgileri mail ile ileterek gerekli geri dönüşleri alması mümkün olmaktadır. Halkın içerinde olan ve büyük bir sevgi duyulan sanatçı verdiği konserler ile ihtiyaç sahiplerinin yardımlarına koşmaktadır. Haluk Levent’le iletişime geçilmek istenmesi halinde ise kişilerin karşılarına çıkan tek sonuç AHBAP Derneği oluyor. Levent’in tamamen gönüllü kişiler ile yürütmüş olduğu dernekte pek çok kişinin derdine derman bulunuyor. Türkiye’nin her yerinde gönüllü kişilere sahip olan dernek yardıma ihtiyacı olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Haluk Levent mail adresi haluklevent@mugesozen.com.tr nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Levent ile iletişim kurmak ise oldukça kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Sosyal medyayı aktif kullanan sanatçıya çeşitli platformlar üzerinden ulaşım sağlanabilir. Levent iletişim adreslerine iletilen sorunlarda yalnızca yardıma ihtiyacı olan kişilere değil sokak hayvanları içinde destek sunmaktadır. Sokak hayvanları için kulübe ve mama yardımı sağlayan sanatçı Türkiye’nin her noktasına erişim sağlamaya çalışmaktadır. Yöneticisi olduğu dernek ile iletişime geçilmesi halinde gönüllü kişilerden oluşan ekip planlama yaparak ihtiyaç sahiplerine destek olmak için yola çıkmaya başlamaktadır. Levent’in derneğinde gönüllü olarak çalışmak için ise resmi web sitesi üzerinden başvuruların iletilmesi gerekir. İletilen başvuru formları neticesinde kişilerin en az üç etkinlikte yer alması gerekmektedir ve belirli bir süreden sonra profesyonel olarak AHBAP üyesi olması mümkündür.

Haluk Levent Whatsapp Numarası

Haluk Levent ile Whatsapp üzerinden iletişim kurulmak istenirse tercih edilmesi gereken numara 0552 802 19 04 şeklindedir. Konuların aciliyet durumlarına göre diğer iletişim seçenekleri arasında Whatsapp seçeneğinin değerlendirilmesi mümkündür. Whatsapp üzerinden iletilen tüm konulara yönelik olarak hızlı bir şekilde dönüş sağlanmaktadır. Yapılan dönüşlere göre gerekli olan planlamalar yapılır ve en kısa sürede konulara yanıt sağlanır. AHBAP Derneği ile iletişime geçmek isteyen kişilerin ise en hızlı seçeneği internette yer alan web sitesidir. Web sitesinde bulunan iletişim formunun doldurulması halinde yetkili kişiler tarafından kişilere geri dönüşler hızlı bir şekilde sağlanabilir.

Haluk Levent whatsapp numarası 0552 802 19 04 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Haluk Levent halkın arasında olması nedeniyle pek çok kişinin iletişim kurarken çekinmediği sanatçılar arasında bulunur. Yardım isteklerine kulak tıkamadan en hızlı şekilde koşacak olan sanatçı ile iletişime geçmek ise farklı şekillerde sağlanabilir. Hem mail hem de telefon numaraları üzerinden ilgili olan kişiler ile iletişime geçmek mümkün olur. Levent pek çok açıdan halkın sevgisini kazanmıştır. Gerek başarılı olduğu müzik kariyeri gerekse yardımları ile halkın sevdiği ve saygı duyduğu sanatçılar arasında bulunur. Sanatçı şarkı söylemeye başladığı günden itibaren herkesin yardımına koşmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek konserlerinden elde ettiği gelirleri bağışlaması gerekse dernek ile birlikte yürüttüğü çalışmalar ile yardıma ihtiyacı olan kişilere destek sunmaktadır.

Arama Terimleri: Haluk Levent iletişim bilgileri, Haluk Levent telefon no, Haluk Levent irtibat tel, Haluk Levent canlı destek, Haluk Levent müşteri temsilcisi, Haluk Levent şikayet hattı, Haluk Levent müşteri hizmetleri numarası, Haluk Levent çağrı merkezi numarası, Haluk Levent çağrı merkezi, Haluk Levent müşteri hizmetleri direk bağlanma, Haluk Levent telefon numarası, Haluk Levent iletişim numarası, Haluk Levent iletişim adresi, Haluk Levent mail adresi, A101 whatsapp numarası