Bu makalede MNG Kargo telefon numarası ve MNG Kargo iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. MNG Kargo iletişim adresi, MNG Kargo mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca MNG Kargo whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo Telefon Numarası

MNG Kargo; Türkiye içerisinde taşımacılık gerçekleştiren kargo firmalarından biridir. 81 ilde taşımacılık faaliyetlerini sürdürerek insanların bir yerden başka bir yere taşımak istediği nesnelerin taşımacılığını gerçekleştirir. Bu sayede sorunsuz bir taşımacılık sürecinin elde edilmesini sağlayan bu firma kargo firması denildiğinde akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır.

Bu kargo firması ile gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilmek istenen taşımacılık faaliyetlerinde bilgi sahibi olmak ya da taşımacılık sürecini yakından takip etmek için firma temsilcileri ile görüşmek gerekebilir. Tüm bunların yanı sıra kimi zaman iletişim numarası, Whatsaap hattı, mail adresi gibi iletişim numaralarına da ihtiyaç duyulması mümkün. Bu yazımızda gerçekleştirmek istediğiniz işlem her ne olursa olsun firma ile iletişime geçebilmek için kullanabileceğiniz iletişim numaralarını paylaşacağız. Sizler de aşağıda yer alan iletişim numaraları aracılığıyla firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yetkili kişiler doğru hattın kullanılması durumunda siz değerli müşteriler ile kısa süre içerisinde iletişime geçerek mevcut problemi çözmeye odaklanmaktadır. Firmanın telefon numarası ise 0 (212) 366 55 55’tir.

MNG Kargo telefon numarası 0850 222 06 06 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

0 (212) 366 55 55 hattını arayarak kargonuz hakkında bilgi alabilir, taşımacılık hizmetlerinin detaylarını öğrenebilir ve 81 ilde taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

MNG Kargo İletişim Numarası

Kargo hizmetleri ve kargo gönderimleri modern dünyanın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle coronavirüs pandemi sürecinin başlamasıyla birlikte online alışverişlerde kargoculuğun önemi arttı. Haliyle kargo firmalarına gönderilen talepler, mesajlar ve şikayetler de bu süreçte büyük önem kazandı. Bu talep, şikayet ve mesajların gönderimi içinse pek çok kişi kargo iletişim numarası araştırması gerçekleştirmeye başladı.

Nasıl ki aile içerisinde birine ulaşmak için telefon hattı kullanıyorsanız herhangi bir kargo şirketine ulaşmak için de telefon numarası kullanmak gerekiyor. Bu yazımızda sizlere son yıllarda pek çok kişinin kargo tercihi olan MNG kargo ile nasıl iletişime geçebileceğinizi paylaşarak herhangi bir sorun yaşamanız durumunda problemi kısa süre içerisinde çözmeniz adına bilmeniz gerekenleri aktaracağız. Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo şirketinin iletişim numarası 0 ( 858 ) 222 06 06’dır. Bu hattı aktif olarak kullanan şirket, müşterilerinin herhangi bir sorun yaşaması durumunda çağrı merkezi aracılığı ile gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo iletişim numarası 0850 222 06 06 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezi otomatik bir yönlendirme sistemine sahip olduğu için telefon başında uzun süre geçirmeden problemlerin çözülmesi adına oldukça avantajlıdır. Sizler de kargonuzu kaybettiyseniz, kargonuzun ne durumda olduğunu merak ediyorsanız, kargonuz hakkında herhangi bir sorunuz varsa ya da şirket politikası ile ilgili bir endişe içerisindeyseniz firmanın çağrı merkezi hattını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi hattı 7/24 siz değerli müşteriler için aktif bir şekilde çalışmaktadır.

MNG Kargo İletişim Adresi

MNG kargo aracılığıyla kargoculuk işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz ilk hat müşteri hizmetleri hattıdır. Müşteri hizmetleri hattı aktif bir şekilde çalışıyor olması ve kısa süre içerisinde bağlanabiliyor olması sebebiyle pek çok kullanıcının ilk tercihidir.  Kargonun iletişim adresi olarak görülebilecek olan bu hatta 444 06 06 numarası üzerinden ya da 0 ( 850 ) 222 06 06 hattı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bu iki numaradan birini aramanız durumunda aşağıda yer alan işlemlerden herhangi birini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Kargonuzu adresinizden teslim aldırabilirsiniz.
  • Firma müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.
  • Firma tarafından sunulan ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Firmanın şubelerine gitmeden adres ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.
  • Kargonuzun durumu, teslimat süreci ve detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

444 06 06 ya da 0 ( 8 5 0 ) 222 06 06 hattını aradıktan sonra gerçekleştirmek istediğiniz işlemle ilgili yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.  İşleminizin özelliğine göre bazı işlemler otomatik olarak bazı işlemler ise hat üzerinden müşteri temsilcilerine bağlanarak gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bunlar için iletişim adreslerini 7/24  kullanabilirsiniz.  Kargonun iletişim numarasının yanı sıra iletişim adresi de bulunmaktadır.

  • Adres: Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/İstanbul
  • Telefon: 0212 366 55 55
  • Fax: 0212 366 55 60
  • E-mail: info@mngkargo.com.tr

Bazı işlemleriniz için merkez bilgilerini kullanmanız gerekebilir. Yukarıda yer alan merkez bilgileri aracılığıyla işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve kargonuzun sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

MNG Kargo iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0850 222 06 06 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

2000 yılında kurulmuş olan bu kargo şirketinin Türkiye içerisinde 850 taneden fazla şubesi,  9 tanesi Teknolojik Aktarma Merkezi olan 27 aktarma merkezi, 14 bölge müdürlüğü, 35 minihub ve toplam 11.000 çalışan yer almaktadır. Bu şirketin aynı zamanda 3500 tane kara taşıma aracının bulunduğu da bilinmektedir.  Türkiye’ye 21 yılda 5 milyar doların üzerinde yatırım getirmeyi başarmış olan bu şirket  köylere kadar ulaşım sağlamaktadır. Sizler de iletişim adresleri üzerinden iletişime geçebilir ve şirketin sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Şirketin iletişim numaraları 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır. Mail adresleri ve mobil uygulaması da aktif bir hizmet sunmaktadır.

MNG Kargo Mail Adresi

Kargo şirketi ile iletişime geçmenin bir diğer yolu ise mail adresini kullanmaktadır. Sizler için paylaştığımız www.mngkargo.com linki üzerinden web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sitede yer alan butonlar aracılığıyla kargo ile iletişime geçmek ve hızlı bir şekilde işlem yapmak mümkündür.

Gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler hakkında web sitesinde gerekli yönlendirmeler yer almaktadır. Çok detaylı ve özel bir işlem olmaması durumunda ihtiyaç duyduğunuz tüm işlemleri web sitesinde yer alan yönlendirmeler aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.  Kargo firmasının sunduğu avantajlar ve kampanyalar da bu web sitesinin ekranında yer almaktadır.

Kargonun web sitesinde yer alan online şube aracılığıyla bireysel ya da kurumsal hesap oluşturabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal hesap oluşturarak kargonun fırsatlarından yararlanabilir ve sizler için sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz. Üyelik oluştururken telefon numaranız, birkaç kişisel bilginiz ve şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir.

MNG Kargo mail adresi info@mngkargo.com.tr nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kargo firmasının mail adresi ise daha özel istekler, başvurular ve şikayetler için kullanılıyor. Sizler de taşımacılık hizmet sırasında herhangi bir sorun yaşadıysanız, kargonuz ile ilgili detaylı bir işleme ihtiyacınız varsa ya da kargonuzun şirket ihmali sebebiyle zarar gördüğünü düşünüyorsanız mail adresini kullanabilirsiniz. Kargonun mail adresi info@mngkargo.com.tr’dir.

Kargonuzda yaşanan aksaklıklar, kargonun kaybolması, kargo ile ilgili sorularınız ve taşımacılık süreci hakkındaki tüm detaylar için şirketin iletişim adreslerinden yararlanabilirsiniz. Şirket küçük büyük fark etmeksizin her türlü sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak adına çalışmaktadır.

MNG Kargo WhatsAp Numarası

Kargonun iletişim adreslerinden bir diğer ise şirket Whatsap numarası ve mobil uygulama seçeneğidir. IOS ya da Android fark etmeksizin tüm cep telefonlarına indirebileceğiniz kargo mobil uygulaması ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bu şekilde her türlü öneri, şikayet ve isteğinizin kaydını kısa süre içerisinde yetkililere iletebilirsiniz. Şikayet, öneri ve isteklerin incelenmesi sonrasında kısa süre içerisinde geri bildirim gerçekleştirilmektedir.

MNG Kargo whatsapp numarası 0850 222 06 06 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Şirket hakkında merak edilen bir diğer soru ise kargo şirketinin canlı destek hattının olup olmadığıdır. Ne yazık ki bu kargo şirketi web sitesi aracılığıyla canlı destek hattı hizmeti vermemektedir. Şirkete direkt bağlanmak ve işlemleriniz hakkında destek almak istiyorsanız çağrı merkezi hattından yararlanabilirsiniz.

Arama Terimleri: MNG Kargo iletişim bilgileri, MNG Kargo telefon no, MNG Kargo irtibat tel, MNG Kargo canlı destek, MNG Kargo müşteri temsilcisi, MNG Kargo şikayet hattı, MNG Kargo müşteri hizmetleri numarası, MNG Kargo çağrı merkezi numarası, MNG Kargo çağrı merkezi, MNG Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma, MNG Kargo telefon numarası, MNG Kargo iletişim numarası, MNG Kargo iletişim adresi, MNG Kargo mail adresi, MNG Kargo whatsapp numarası