Bu makalede OPPO telefon numarası ve OPPO iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. OPPO iletişim adresi, OPPO mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca OPPO whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

OPPO Telefon Numarası

OPPO, merkezi Dongguan, Guangdong’da bulunan ve Tokyo, Kuala Lumpur, Gurgaon, Varşova, Düsseldorf ve Mexico City’de bölge merkezleri bulunan küresel bir tüketici elektroniği ve mobil iletişim şirketidir. BBK Electronics’in OnePlus, Realme, Vivo, iQQQ gibi markaları bulunmaktadır. Oppo da bu markanın bir yan kuruluşudur. 2021’in ilk çeyreğinde, küresel akıllı telefon gönderilerinde 4. sırada ve Çin’de 2. sırada yer aldı. Markanın telefonlarında kullandığı işletim sistemi olan ColorOS 2021 yılı itibarı ile 430 milyon kişi tarafından kullanılıyor. Genişletilebilir ekranlı akıllı telefon modeli X 2021, 125W Süper VOOC hızlı şarj, kayar akıllı telefon modeli Find X ve yan optik zoom kamerası gibi öncü teknolojileriyle tanınıyor. Firmanın dünya çapında 40’tan fazla ülke ve bölgede 10 akıllı üretim merkezi, 6 araştırma enstitüsü, 5 Ar-Ge merkezi ve uluslararası bir tasarım merkezi ve dünya çapında 40.000’den fazla çalışanı vardır.

OPPO telefon numarası 0 (850) 433 67 76 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Markaya ulaşmak istediğinizde sosyal medya hesapları ya da 0 (850) 433 67 76 numaralı telefondan resmi tatiller hariç haftanın her günü saat 9.00 ile 18.00 arasında ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet sitesinde bulunan canlı destek hattı ile de mesajınızı iletebilirsiniz.

OPPO İletişim Numarası

İddialı bir mobil kamera markası olarak firmanın bu alandaki felsefesi üç temel faktöre dayanmaktadır: Netlik, Güzellik ve Eğlence.

  • Eğlence hakkında: AR çıkartmaları, emoji ve ağır çekim için bir dizi teknoloji geliştirdi. Özellikle genç ve dinamik bir hedef kitlenin yeni beklentilerine cevap vermeyi amaçlamaktadır
  • Güzellik Hakkında: Cihazları ile özellikle AI cihazlarında etkileyici portre ve güzellik efektlerini verimlilik ve hassasiyetle elde etmek için en son uygulamalarla donatılmıştır.
  • Son olarak, AI ultra net motor teknolojisi, Sensör, HDR ve Raw HD sayesinde tanım boyutu ön plandadır.

2004 yılında Leonardo Di Caprio’nun oynadığı reklam filmi ile adını duyurmayı başarmıştır. Marka teknolojiyi telefon ve akıllı aksesuarları ile her geçen gün iyileştirmekte ve cihazlarını yeni özelliklerle donatmaktadır. Elde ettiği başarıyı yenilikçi ve inovatif fikirler ve bunların telefonlarını entegrasyonuyla sağlamıştır.

OPPO iletişim numarası 0 (850) 433 67 76 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Marka hakkında istek, şikayet, görüş ve önerilerinizi sosyal medya hesaplarından veya canlı destek hattından hızlıca bildirebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleriyle de irtibata geçmek için 0 (850) 433 67 76 numaralı telefonu tuşlayıp gerekli yönergeleri takip edebilirsiniz.

OPPO İletişim Adresi

Marka 2019’da “5G İniş Planını” gerçekleştirmek için Swisscom, Ericsson ve Qualcomm ile stratejik ortaklıklar kurdu ve Avrupa’nın ilk 5G bağlantılı cep telefonu olan Reno 5G modelini piyasaya sürdü. Firmanın iş ortaklarından olan Turkcell, Reno 5G’yi kullanarak ilk kez 5G altyapısında hız testleri gerçekleştirdi. Ayrıca marka 2015 yılında ilk 5G ekibini kurarak beklentileri aşan bir kullanıcı deneyimi yaratmak ve 5G öncüsü olmak için çabaladı. O zamandan beri, önde gelen cep telefonu markaları standardizasyon, Ar-Ge ve uygulamalar gibi alanlarda yeni nesil teknolojilere büyük yatırımlar yaptı. Firma uzun süredir küresel 5G gelişiminin önemli bir parçası olarak Akıllı 5G Standartları Organizasyonu’na 2.800’den fazla teknik teklif sunarak 3GPP’ye ana katkıda bulunanlardan biri haline geldi.

OPPO iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0 (850) 433 67 76 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Markaya merak ettikleriniz ya da aklınıza gelen tüm sorularınız için sosyal medya hesaplarından OPPO’ya ulaşabilirsiniz. Ayrıca www.oppo.com.tr internet sitesindeki canlı destek hattından da destek alabilirsiniz. Buna ek olarak müşteri hizmetleri ile de teknik ya da bireysel yardım almak isterseniz 0 (850) 433 67 76 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

OPPO Mail Adresi

Firma Türkiye pazarında da ses getirmeye devam ediyor. 2018 yılının son aylarında Türkiye pazarına giriş yapan markanın başında, önde gelen teknoloji markalarında önceki yönetim ve üst düzey yöneticilik tecrübesi ile tanınan Zhou Weijian bulunuyor. Türkçe öğrenen Türkiye ekibi, RX17 PRO, RX17 NEO ve AX7 modellerinin lansmanı için öncülük eden firmalardan biridir. Marka, ilk olarak Pro model telefonlarında üçlü kamera ve ekran içi parmak izi okuyucuyu ve su damlası ekranı getirdi. Su damlası ekranı (6,4 inç ekran, %91,5 ön) ve 3D kavisli tasarımıyla herkesin dikkatini çeken model, 6GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 710 yonga seti ile geliyor.

Firma, ardından 2019 yılında iddialı Reno, Reno 10X, Reno Z modellerini ve kameralarını Türkiye pazarına sundu. Önümüzdeki aylarda A5, Reno 2, A9 2020 ve Reno 2 Z modelleri de Türk tüketicilerin beğenisine sundu.

Marka, Türk yerel pazarlama stratejisini takip ederek markanın tanıtımı için ünlü şarkıcı Sıla ile iş birliği yaparak iki farklı reklamdan oluşan bir çalışma ortaya çıkardı. TV’den YouTube’a birçok farklı kanalda yayınlanan ilk reklamda Sıla, A9 2020 modelinin kamera özelliklerini esprili bir şekilde anlattı. İkinci reklamda ise yöntemi Türkiye’de ilk kez kullanılan Orhan Veli’nin şiiri üzerinden telefonun özellikleri anlatılıyor. Bu reklamların her ikisi de halktan büyük ilgi gördü ve marka bilinirliği üzerinde önemli bir etkisi oldu. Marka bilinirliğini artırmaya yönelik bu yerel reklamların firmanın tanıtımında önemli rol oynadığı söylenebilir. 2020 ve sonraki yıllarda bu markanın hem Türkiye’de hem de dünyada daha sık karşımıza çıkacağı görülüyor. Firma, her bütçeye ve beklentiye uygun telefonları piyasaya sunacak altyapıya ve bilgiye sahip ve beklentileri de bu sayede her zaman karşılamaya devam edecektir.

OPPO mail adresi support.tr@oppo.com nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firma hakkında merak ettiklerinizi internet sitesinde bulunan canlı destek hattından ya da sosyal medya hesaplarından iletebilirsiniz. Ayrıca 0 (850) 433 67 76 numaralı telefondan da haftanın her günü resmi tatiller hariç saat 9.00 ile 18.00 arasında müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Firmanın mail yoluyla ulaşmak için ise support.tr@oppo.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

OPPO Whatsapp Numarası

Firma, mobil fotoğrafçılık konusunda da farklı araştırmalar yaptı. Creators Awards, dünyanın dört bir yanındaki yeni nesil fotoğraf meraklılarının gelişimini desteklemek ve teşvik etmek için önde gelen akıllı telefon markası OPPO tarafından oluşturulan benzersiz bir platformdur. Yaratıcı Ödüller, finansal destekten mentorluğa ve görünürlüğe kadar çeşitli ödüllerle fotoğraf tutkunları arasında kapsayıcı bir küresel topluluk oluşturarak yaratıcı yetenekleri belirlemek ve görsel hikâye anlatımını desteklemek için tasarlanmış özel bir içerik alışveriş platformu sağlar.

Fotoğraf her zaman firmanın ana stratejisinin merkezinde yer aldı. Firma kullanıcılara daha iyi bir fotoğrafçılık deneyimi sağlamak ve iyi fotoğrafçılığı teşvik etmek için sürekli olarak donanım ve algoritmalarda yenilik yapmakta ve araştırma yapmaktadır. Ayrıca firma günümüz dünyasında akıllı telefonlardaki kameranın önemini iyi bilmektedir. İster deneyimleri belgeleyin ister anları paylaşın, fotoğrafçılık, kullanıcıların her zaman, her yerde kendilerini daha iyi ifade etmelerine yardımcı olacaktır. Firma bu prensiple telefonlarında kameraya ne kadar önem verdiğini göstermektedir.

OPPO whatsapp numarası 0 (850) 433 67 76 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Sistemde kayıtlı herhangi bir Whatsapp iletişim hattı bulunmaktadır. Fakat firmaya başka kanallardan da ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından DM yoluyla, canlı destek hattı üzerinden mesaj yoluyla ya da support.tr@oppo.com adresi üzerinden mail yoluyla istek, talep, şikâyet ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleriyle görüşmek isterseniz de 0 (850) 433 67 76 numaralı telefonu tuşlayabilir ve yönergeleri takip ederek kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: OPPO iletişim bilgileri, OPPO telefon no, OPPO irtibat tel, OPPO canlı destek, OPPO müşteri temsilcisi, OPPO şikayet hattı, OPPO müşteri hizmetleri numarası, OPPO çağrı merkezi numarası, OPPO çağrı merkezi, OPPO müşteri hizmetleri direk bağlanma, OPPO telefon numarası, OPPO iletişim numarası, OPPO iletişim adresi, OPPO mail adresi, OPPO whatsapp numarası