Bu makalede Papara telefon numarası ve Papara iletişim numarası gibi konuları okuyarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Papara iletişim adresi, Papara mail adresi gibi içerikler için yorum yazabilir ayrıca Papara whatsapp numarası ve hattı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Papara Telefon Numarası

Papara, merkezi Türkiye’de bulunan bir dijital para kuruluşudur. Faaliyet alanı Fintech olan bu şirket 2016 yılının Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan lisans yetkisi alarak kurulmuştur. Şirket 2016 yılının ağustos ayında ise faaliyetlerine başlamıştır. Bu firma bir banka ya da diğer finansal kuruluşlar gibi değildir. Yapılan işlemlerden herhangi bir komisyon almaz.

Bu elektronik cüzdan uygulaması Türkiye’de oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Şu an yaklaşık 11 milyon kayıtlı üyesi olduğu bilinen bu şirkette işlem yapabilmeniz için ücretsiz bir dijital hesap açmanız yeterlidir. Açtığınız bu hesap ile yurt içi ve yurt dışına para gönderme-alma, döviz hesabı açma, alışveriş yapma, fatura ödeme ya da promosyon ödemesi alma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca bütün bu işlemleri saat fark etmeksizin her gün gerçekleştirebilirsiniz.

Papara telefon numarası 0850 340 0 340 nolu telefonu tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Bu şirket kullanıcılarına birçok avantaj sağladığı için günümüzde çoğu insan tarafından tercih edilmektedir. Hızlı ve güvenli alışveriş ya da para akışını sağlayan bu firma bizzat Türk girişimci Ahmet Faruk Karslı tarafından kurulmuştur. Şirket ya da hesabınız ile ilgili herhangi bir sorun ve benzeri durumlar için 7 gün 24 saat ücretsiz bir şekilde 0850 340 0 340 müşteri hizmetleri numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Papara İletişim Numarası

Finansal alanda öncülük eden Papara sağladığı kolaylıklara gün geçtikçe yenileri eklemektedir. Bu şirket kullanıcılarına özel bir kart vermektedir. Bu kart ile müşteriler isterler ise yaptıkları harcamaları farklı kişilerle ortak ödeyebilmektedir. Ayrıca şirket kartı ile kullanıcılar yaptıkları harcamaları çeşitli grafiklerle takip ederek kategorize etme imkânı sağlamaktadır.

Bu şirket yeni uyguladığı Cashback programı ile kullanıcıların, şirketin anlaştığı bazı markalardan yaptıkları harcamalar üzerinden nakit para kazandırarak kişilerin bütçesine yardımda bulunmaktadır. Aynı zamanda bu şirket, kullanıcılarının bazı kurumlara bağış yapma ve yeni dönem ödeme biçimi olan QR ile ödeme imkânı sağlamaktadır.

Bu firma 2021 yılında yaklaşık 300 milyar dolar işlem hacmine ulaşmıştır. EFT ve havale işlemlerinde ise Türkiye genelinde %10 paya sahiptir. Bu şirket bir dijital cüzdan görevi görmektedir. Hesabınızda olan parayı herhangi bir ATM’den çekebilirsiniz. Bunun yanında bu hesaptan e-posta ve cep telefonuna da para gönderebilirsiniz.

Papara iletişim numarası 0850 340 0 340 nolu telefon ile erişim sağlayabilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde temassız alışverişin yaygınlaşmasına bu dijital şirket de ayak uydurmuştur. Artık evinizden çıkmadan market alışverişinden, oyun, sinema ve müzik kanallarına kadar hepsini bu firmadan açacağınız bir hesap ile kolayca halledebilirsiniz. Şirketin genel müdürlük iletişim numarası 0850 340 03 50 olmakla birlikte müşteri iletişim numarasına ise 0850 340 03 40 numaralı hattı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Papara İletişim Adresi

Papara tamamen yerli bir girişimdir. Bu dijital cüzdanın dünyada birçok benzeri uygulaması da bulunmaktadır. Telefonların işletim sistemi fark etmeksizin uygulamalar bölümünden bu firmanın mobil uygulamasını hızlı ve kolay bir biçimde indirerek bu dijital cüzdan hesabına geçiş yapabilirsiniz.

Bu dijital cüzdan sisteminde işlemleri Türkiye’deki bütün banka hesapları ile yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu dijital cüzdan döviz olarak şu an sadece dolar, Euro ve sterlin üzerinden yapılacak işlemlere imkân sağlamaktadır. Bu firma aynı zamanda Visa, Mastercard ve Bankalararası kart merkezine de üyedir. Bu şirket de dijital cüzdan hesabı açmanız için 18 yaşında olma şartı aranmamaktadır. 13 yaşında olmak hesap açmak için yeterlidir. Bu elektronik cüzdan da kimlik doğrulaması yapmadan günlük 750 TL’ye kadar para transferi yapabilmek mümkündür. Kimlik Doğrulaması yapanların ise gün içerisinde işlem yapma limiti 750 TL’den 50.000 TL’ye çıkarmıştır.

Papara iletişim adresi bilgilerine ulaşmak için 0850 340 0 340 nolu telefonu kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Bu firma kullanıcıları için çeşitli kampanya ve promosyonlar düzenlemektedir. Özellikle sinema ve müzik kanallarına abonelik için yaptığı kampanyalar da avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca 2021 verilerine göre pos işlemleri %420 büyürken ATM işlemleri ise %330 büyüdüğünü göstermektedir. Firmanın iletişim adresine 7 gün 24 saat müşteri temsilcisi numarası olan 0850 340 0 340 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanında firmanın yine haftanın her günü ulaşabileceğiniz canlı destek hattı da bulunmaktadır.

Papara Mail Adresi

Papara’ya 2016 yılında 15 milyon TL ile İlker Diker ortak olmuştur.  Öz sermayesi 7 milyon TL’nin üzerinde olan firma giderek teknolojik yatırımlara daha önem vermektedir. Bu firmanın asıl hedefi tamamen dijital cüzdan üzerinden kişilerin bütün işlemlerini hızlı ve kolay bir biçimde halledebilmelerini sağlamaktır.

Bu dijital cüzdan uygulamasına üye olmak oldukça kolaydır. Şirketin web sitesinden ya da mobil uygulamasından giriş yaparak üye ol butonuna tıklamanız gerekir. Daha sonra kişisel bilgileriniz, e posta adresinizi yazdıktan sonra şifre belirleyerek bir hesap açmış oluyorsunuz. Hesabınız açıp aktif hale getirdikten sonra dijital cüzdanınıza dilediğiniz bankadan transfer yapabilirsiniz.

Bu firma elektronik cüzdanınıza başka bir kişiden para isteme işlemi yapmanızı da sağlıyor. Hesabınızdan paranın isteneceği aynı şirkete ait hesap numarası, ya da kişisel cep numarasını yazarak karşı tarafa istek gönderebiliyorsunuz. Eğer istek onaylanırsa istediğiniz para miktarı otomatik olarak hesabınıza geçiş sağlamış oluyor.

Dijital cüzdanlarda en önemli konulardan biri ise güvenliktir. Hesabınız, kişisel bilgileriniz ve elbette paranız eğer güvende değilse o firma ve şirkete güvenemezsiniz. İşte bu firma Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumundan lisans yetkisi alması yanında Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından denetlenmektedir. Tamamen yasal ve denetim yapılan bir şirkettir.

Papara mail adresi destek@papara.com nolu e postayı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu şirkette herhangi bir sorun, işlem ya da istek için 7 gün 24 saat destek@papara.com mail adresinden e- posta göndererek ulaşabilirsiniz. Bu firma kolay bir ara yüz yaparak kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamıştır. Bu şirket kullanıcılarına her durumda haberdar eder. Gönderdiniz havalenin ne zaman gideceği ya da neden geç gittiğine dair her türlü durumu takip edebilirsiniz.

Papara Whatsapp Numarası

Papara temelde kredi kartı ya da hesap kartı gibi ödeme ve harcamalar için kullandığımız bütün kartları ortadan kaldırmıştır. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde sadece hesabınızdan dijital olarak rahatça ödeme veya harcama yapma imkânı sağlamıştır. Fakat yine de bu firma kullanıcılar için avantajlı ve çeşitli özelliklere sahip kartlar çıkarmıştır.

Bu firmadan alınan karttan aylık aidat ücreti gibi kesintiler bulunmamaktadır. Yeni nesil dijital cüzdan olarak kendini tanımlayan bu firmada yaptığınız internet alışverişlerinde sadece mobil hesabınızdan halletmeniz mümkündür. Bu firmada döviz alışverişi ya da herhangi bir döviz işlemi yapabilmek için 18 yaşını doldurmanız gereklidir.

Şirketin 10 milyon kullanıcı arasında özellikle 25 yaş altı kullanıcı oranının yüksekliği dikkat çekmektedir. Bu yaş kullanıcıların bütün kullanıcılar arasında 5 ile 6 milyon arasında olduğu tahmin edilmektedir.  2020 yılında bu şirketin işlem hacmi 4 kat büyümüştür. Aynı yıl piyasada ki pazar payı ise yüzde 43,5’a ulaşmıştır.

Papara whatsapp numarası 0850 340 0 340 nolu hattı kullanarak erişebilirsiniz.

Bu firmanın dijital cüzdan uygulamasının daha çok genç kişiler tarafından tercih edildiği görülmektedir. Genel olarak bu yaş grubunun hızlı ve pratik işlem yapmak istemesinden dolayı bu elektronik cüzdan uygulamasını tercih ettiği tahmin edilmektedir. Bu kişilerin harcamalarının çoğunu eğlence, market, restoran ve kültür harcamalar olduğu görülmektedir. Firmanın şu anda Whatsapp numarası bulunmamaktadır. Bunu yerine iletişim için 0 850 340 0 340 numaradan veya şirketin resmî web sitesine girerek e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Papara iletişim bilgileri, Papara telefon no, Papara irtibat tel, Papara canlı destek, Papara müşteri temsilcisi, Papara şikayet hattı, Papara müşteri hizmetleri numarası, Papara çağrı merkezi numarası, Papara çağrı merkezi, Papara müşteri hizmetleri direk bağlanma, Papara telefon numarası, Papara iletişim numarası, Papara iletişim adresi, Papara mail adresi, Papara whatsapp numarası